3 yıl önce
3 yıl önce

Ben Bilirim Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? 360 Tv Formu!

Yeni nesil yayıncılık sloganıyla ekranlara kültürel ve sanat programlarının yanı sıra yeni yarışma formatları katan 360 Tv’de ailecek izlenebilecek bir program için en çok sorulan bir sorunun cevabını verdik. Buna göre Ben bilirim yarışması başvurusu nasıl yapılır sorusunu tüm detayları ile aşağıdan bulabilirsiniz.

Uzun soluklu yarışma programı hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam ediyor. Genel izleyici kitlesine sahip olan tüm bölümlerin güler yüzlü sunucusu Alper Ateş kibar kişiliği ve başarılı sunuculuğunun olması izleyenleri ekranlara kilitliyor. Ben bilirim yeni bölümlerinde başvuru yapanların videoları da yayımlanıyor. Pandemi döneminde başvuru yapan sayısı da hızla artış gösteriyor.

360 Tv ben bilirim yarışma başvurusu nasıl yapılır?

Doğru mu görelim, kutlarız sloganları deyince ilk akla gelen isim Alper Ateş misafirlerini stüdyoda ağırlıyor. 370 bölümü geçen yarışmanın yeni bölümlerinde 4 kişilik yarışma kadrosuna katılmak isteyenler tv360.com.tr/benbilirim linkini açmanız gerekmektedir. Başvuru kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve kayıt formundaki bilgilerini detaylı olarak yazmak gerekmektedir.

Atlas yayıncılık ve ticaret firmasına ait lisansa sahip olan bölümlerinde çekimlere katılmak isterseniz öncelikle ad, soyad, doğum yılı cinsiyet, meslek ve telefon numaralarınız ile şehir bilgilerinizi giriniz. Daha sonraki bölümlerde yer alan mail adresiniz, kendinizden kısaca bahsediniz. Fotoğraf yükleyiniz. İsteğe bağlı olarak maksimum 90 mb video yükleyiniz. Vİdeo yüklemek başvurunun olumlu olması için çok önemli olmaktadır.

Başvuru olumlu olmasını sağlamak için bazı önemli ayrıntılar;

Annelik blog olarak adayların başvurularının olumlu olabilmesi için bazı önemli ayrıntıları aktarmak istemekteyiz.

 • Formda yer alan bilgileri eksiksiz giriniz.
 • Kayıt formunda yer alan bilgilerin yanlışsız bir şekilde giriş yaptıktan sonra kendinizden bahsettiğiniz bölümü özenli bir şekilde girişini yapınız.
 • Profil fotoğrafını net bir fotoğraf seçiniz.
 • İsteğe bağlı olan videolu görüntü kısmına kendinizi en iyi şekilde anlatan  bir kısa video hazırlayarak yükleyiniz.

İkinci bölümde yer alan aydınlatma metnini okuyunuz. Bir alt satırda yer alan rıza metnini de okuduktan sonra aydınlatma metnini okudum ve anladım, rıza metnini okudum anladım ve açıkça rıza veriyorum seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. SOn başvuru adımında ise tüm bilgilerin doğru ve yanlışsız olduğunu kontrol ettikten sonra başvuru formunu gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Başvuru şartları nedir?

Ben bilirim yarışma ödülü haftanın finalinde belli olacaktır. İlk olarak pazartesi, salı, çarşamba ile son gün olan perşembe günü kıran kırana devam eden çekimlerin ardından cuma günü ise büyük ödülü kazanacak kişi belirlenecektir. Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Alper Ateş Kimdir?

İsmini yarışma sunuculuğu ile duyuran ve esas mesleği de sunuculuk ve spikerlik olan Alper Ateş 1982 yılı Samsun doğumludur. Daha önce Bloomberg HT kanalında süper bulmaca sunucuğunu da yapmıştır. Sempatik kişiliği bulunan Ateş’in eğitimi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden Radyo ve Televizyonculuk’tan mezun olarak tamamlamıştır.

Annelik Blog

Paylaşın

Yorumlar (2 Yorum)

 • salih

  27 Mayıs 2021 - 19:58

  Ben bilirim yarışma başvurusu yaptım. İnşallah kabul olur ve bende bu keyifli yarışmada kazananlar arasında olurum.

 • Ayşegül

  25 Aralık 2021 - 00:49

  Merhaba Ben Ayşegül Çelik Ben Bilirim Başvuru Yapmak istiyorum

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google