8 ay önce
8 ay önce

Behzat Ç. Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda! Senarist ve Oyuncuları!

Türk televizyon kanallarında sevilen bir dizi uzun zamandır izleyici ile buluşmuyor. Behzat Ç ne zaman başlayacak konusunda yeni gelişmeler var. 2. sezon Blu Tv üzerinen yayımlanan dizinin yeniden BluTv ‘de mi yayımlanacak yoksa Acul Ilıcalı’nın yeni açtığı platform olan Exxen ile mi anlaşacağı merak konusu oldu. Fakat son yapılan açıklamalar şuan Netflix’de yayınlanacağı konusunda oldu.

Behzat Ç senaristi kim olacak belli oldu. Emrah Serbes yönetmenliğini yaparak senarist olarak görevli olacak. Başrol oyuncu için görüşmeler halen devam ediyor. Bilindiği gibi Çekiç ve Gül isimindeki kitaptan uyarlanan dizinin ne zaman ekranlara geleceği de belli oldu. Mayıs ayında izleyici ile buluşacak.

Erdal Beşikçioğlu Bezat Ç de oynayacak mı?

Yapılan son açıklamalar Erdal beşikçioğlu’nun dizide rol almayacağı yönünde oldu. Daha önce Blu Tv’de olaylı bir şekilde ayrılması yeniden rol almayacağı ifade edildi.

Dizinin konusuna gelince. İlk olarak 2013 yılında izleyici ile buluşan yapım Ankara polisiyesi olarak çekiliyor. Dizi bir çok kez bazı sebeplerle yayın hayatına ara vermişti.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google