3 sene önce
3 sene önce

Behiye Albayrak 1 Milyon TL Dolandırıldığını İddia Etti! Didem Yılmaz’da

Didem Arslan Yılmaz’da Vazgeçme programı 9 Nisan 2021 tarihli canlı yayınında şok dakikalar yaşandı. Daha önceki gelişmelere göre gelin Songül ve ikiz görümcesinin kardeşi tarafından

Yunus Bey ile Ayla Sezen ve Hülya Aytaç ile görüştüler. Daha önceki bölümlerde anne canlı yayına katıldı ve iddiaları açıkladı. Yunus Bey’den şok telefon aramasının detayları da belli oldu.

9 Nisan Didem Arslan Yılmaz Canlı yayın özeti;

Damla Nur Akar’ın yanında kaldığını iddia eden aileden bir gelişme var. Kayıp Esra Albayrak’ın bulunup bulunmadığı belli olacak. Damla Nur’un annesi canlı yayında açıklamalar yapacak. Anne Esra’yı neden kızı olarak tanıttığını açıklayacak.

Behiye Albayrak’ın açıklamasına göre ben para biriktiren bir insanım ve eşim Mayıs ayına kadar herhangi bir şüphe uyandırmadığını mutlu bir ailesinin olduğunu ifade etti. Fakat daha sonra ne olduysa ise eşinin kendisinin 1 milyon tl dolandırıldığını ifade etti. Didem Arslan Yılmaz ise düğün görüntülerinde bir farklı durum olduğunu ben öyle bir durumu sezdiğini ifade etti.

Behiye Hanım altınların kaybolmasının ardından eşi tarafından soğuk pınar köyünde yaşarken altınların nerede olduğunu öğrenmek için farklı yollara başvuru yaptığını ifade etti. 9 yıllık eli tam 1 milyon lira dolandırarak ortadan kaybolduğunu iddia etti. Tüm gelişmeler canlı yayında detaylı olarak anlatıldı.

9 Nisan 2021 tarihli Show tv canlı yayın ihbar hattına bağlanmak için WhatsAp ihbar hattı 0549  215 10 10 numaradan ulaşabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google