3 yıl önce
3 yıl önce

Baraj 2 Mart 29. Bölümde Nehir Mert’i Verecekmi? Tarık Cezaevine mi Girecek?

FOx Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj 28. bölümü 23 Şubat salı günü ekranlara geldi. Yeni bölümü 2 Mart 2021 tarihinde 29. bölümde izleyici ile buluşacak. Dizinin Baraj inşaatında başlayan serüveni lüks bir yaşamda devam ediyor. Nehir Hakan’la evlendi. Nazım ise Nehir’den intikamını kötü bir şekilde aldı. Baraj yeni bölümde yaşayacak gelişmeler neler olacak?

Baraj Son bölümde yaşananlar yeni bölümün heyecanını arttırdı.

Bahar Nehir’den intikamını almaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi ilk olarak Nazım’ı soğutmak oldu. Bu konuda başarılı olmasının ardından ikinci sırada Mert’e vasi olarak tayin olmak için hain bir plan yaptı. Tarık ile birlikte planladığı oyun tuttu ve Mert’i halasına vasi olarak atanmasına karar verildi.

Zahra ve Tarık tutuklanarak ceza evine mi alınacak?

Meryem’i öldüren Zahra’nın kendini ele vermemek için işin içine Tarık ve arkadaşını da dahil etti. Derin dondurucu siparişi verdiler ve gelen dondurucuyu dışarıya taşımak isterken komşuları içinde Meryem’in cenazesinin olduğunu anladı. Yeni bölümde Zahra tutuklanması bekleniyor. Fakat olayların daha da karmaşıklaşma durumu var. Çünkü Zahra Tarık’ı şikayet edebilir. Tarık’ın tutuklanıp tutuklanmayacağı da Zahra’ya bağlı olacak.

Nehir Mert’i Halası Bahar’a ve Nazım’a teslim edecek mi?

28. bölümün bitiş sahnesi Nehir’in yakalanması oldu. Polis eşiliğinde otele gitmelerinin ardından yangın merdiveninden kaçan Nehir Tarık’ın evine saklandı. Fakat bu saklanma çokta uzun sürmedi. Büyük kovalamacada yakalandılar. Bahar’ın sinsi planları işlemeye devam ediyor. Fakat Nazım’ın bu durumu öğrenmesinin ardından işler Bahar aleyhine çevrilebilir.

29. Bölüm Fragmanı ne zaman yayımlanacak?

Türkan Şoraj ile Tarık Akan’ın oynadığı 1977 yılında çekilen filimden esinlenerek dizi uyarlaması yapılmıştı. İlk bölümlerin ardından Koronavirüs vakaların artması ile çekimlere ara verildi. Uzun aranın ardından yeniden ekranlara döndü fakat Baraj reyting sonuçları pekte iç açıcı değildi. Baraj’ın formatında ve işleyişinde köklü değişikliklerin yapılması dizinin yayın hayatına devam etmesini de sağladı. Oyuncular asında Tuna Orhan, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz Bulunuyor.

Med Yapım tarafından çekilen dizinin yeni bölümün 2 Mart 2021 salı 29. bölüm fragmanları cumartesi ile pazartesi günleri yayımlanıyor. Annelik Blog sayfası üzerinden de açıklanır açıklanmaz açıklayacağız.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google