3 sene önce
3 sene önce

Baraj 16 Mart 31. Bölümde Nazım ile Nehir Yeniden Evlenecek mi?

Fox tv baraj 9 Mart 2021 salı günü izleyici ile buluştu. Yeni bölümde yaşanan gelişmeler okuyucularımız tarafından merak edilmekte. Annelik Blog okuyucularına 30. bölüm özetini ve yaşanan önemli gelişmeleri aktarmak istiyoruz.

Baraj son bölümde yine dop doluydu!

Nazım ile Bahar’ın arası git gide açılmaya devam ediyor. Bahar Nehir’i evden kovdu ve bunu fırsata dönüştürmeye çalışan Nehir ise kendini zorla eve döndürmeyi başardı. İş toplantısını da sanki özel bir yemeğe çıkıyor-muşçasına rol yapması, kıskançlık krizlerinin gelmesine neden oldu. Salı günkü bölümün son sahnesinde Nehir hamileyim çıkışı damga vurdu. Nazım ise bunu doğruladı. Nehir’in diziden ayrılması artık kesin gözüyle bakılıyor.

Fox 16 mart baraj yeni bölümünde beklenen gelişmeler neler?

Halil’in kardeşi Halit ortaya çıktı. Tarık bu kez polis çevirmesindeki polisin hastaneye kadar eşilik etmisinden nasıl kurutulacak? Zahra ve Tarık bu kez yakalanabilir. Nehir yeni bölümde Nazım ile yeniden yakınlaşarak evlilik kararı alabilirler. bahar barajdan ayrılacak mı sorusunu bir süredir sorulan sorular arasında yer alıyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google