3 yıl önce
3 yıl önce

Balıkesir’li 14 Yaşındaki Nazar Fidan Nerede, Bulundu mu Eve Dönecek mi?

Balıkesir ilinden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programa katılan anne Türkan Fidan’ın çağrısı 14 yaşındaki kızları Nazar Fidan için oldu. İddialara göre 29 gün önce evden kaçarak nerede olduğu belirlenemeyen ve sevgilisine kaçtığı ifade edilmekte. Didem Arslan Yılmaza Nazar ile Mustafa olayında ikinci kez kaçtığı ve eve dönene kadar stüdyodan ayrılamayacağını ifade etti.

Nazar Fidan Eve dönecek mi?

5 Nisan 2021 tarihli yayında sevgilisiyle gizli gizli benim telefonla görüşmüşler diyen anne kaçtıkları günü olan 25 Şubat tarihinde ablama gidiyorum diyerek evden ayrıldığını annenin gitme demesine rağmen hemen geleceğini söylemesine rağmen evden çıktığını ve bir daha da geri dönmediğini ifade etti.

İddiaların odağındaki Mustafa’nın babası Coşar Bey telefona bağlanarak tüm iddialara cevap verdi. İki çocuğun gönül birliği içinde kaçtığını ifade ederek, biz Jandarmaya ellerimizle teslim ettik buna rağmen ikinci kez geldiğini ifade etti. Balıkesir Karasi Jandarma Karakolunda da Mustafa Sargın’ın mahallesine geldiğini ifade ederek anlattığını aktardı.

Hülya Aytaç babası ile yüzleşmek istiyor!

Hülya Aytaç ve Kardeşinin yaşadıkları herkesi şok etti.Güçlü durmaya çalıştığını anlatan Hülya hanım babasının kendileri ile görüşmek istemediğini annelerinin de kendileri terk ettiğini ifade etti. Babası ve annesinin neden kendilerini terk ettiğini ve Babalarının yüzleşmeye gelip gelmeyeceği canlı yayında belli olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google