3 sene önce
3 sene önce

Balçiçekle Sohbete Geldik 21 Mart 20. bölümleri Konukları Kimler Açıklandı!

Kanal D ekranlarının her pazar günü yayımlanan programında yeni bölüm heyecanı başladı. İlter Bakçiçekle sohbete geldik 20. bölüm fragmanı yayımlanarak ekranlarda izleyici ile buluştu. Bu hafta 21 Mart konukları kimler olacağı da böylelikle açıklandı. Her hafta farklı misafirlerle muhteşem bir vakit geçirilmesini sağlanan programda hayata dair pek çok konu gündeme getiriliyor.

Yeni bölüm ne zaman?

İlk bölümü 8 Kasım 2020 tarihinde ekranlara gelmesinin ardından pazar günlerinin vazgeçilmez programı olmayı başardı. Türkiye’nin deneyimli yazarları arasında bulunan Balçiçekle sohbete geldik bu haftaki konuklarına gelmeden önce geçen hafta neler yaşanmıştı kısaca hatırlatmak isteriz.Ünlü tiyatrocu Selçuk Yöntem ile oyuncu Zeyno Gönenç konuk oldu.

Baçiçekle sohbete geldik 21 mart konukları;

Pazar günü; Aret Vartanyan, Bora Duran ve Nur Tuğba Namlı konuk olarak katılacak. Gündemde ise; ilişkiler, evlilikler, yaşanan aşklar olacak. Nur Tuğba Namlı kimdir? 1983 Mersin doğumlu ve eğitimini Balıkesir Üniversitesinde tamamladıktan sonra Acun Ilıcalı’nın sunduğu var mısın yok musun programında tanındı. Eşinin adı Mustafa Namlıdır ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Aret Vartanyan kimdir? Aslen İstanbul’da doğan Vartanyan 30 yaşındadır babası Ermeni Annesi ise Rum kökenli olduğunu ifade etmektedir.

Bora Duran kimdir? Besteci, söz yazarlığı aynı zamanda müzik yapımcılığı yapan Bora Duran Aslen İzmirlidir ve Moda dünyasında 2006 yılından beridir faaliyet göstermektedir. Kendi müzik çalışmalarını da tamamlamıştır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google