1 sene önce
1 sene önce

Atv Esra Erolda 17 Şubat Canlı Yayında Önemli Açıklamalar!

Esra Erolda programında yeni gelişmeler. 17 Şubat canlı yayında Zekiye ve ömer Çiftine Serap’tan şok suçlama geldi. Serap yüzünden Kocam Ömer ile yuvamı yıkmak istemedim. diyen Zekiye hanım’ın açıklamaları ve Ömer beyin programındaki açıklamaları herkesi şok yaşattı.

Mehmet Gün ile Eşi Yüzleşti!

Sevda Gün eşi Mehmet’i arıyor ve Sevda hanım eşinin kendisine ihanet yaptığını iddia etmektedir. Kayın valideden de yeni bir iddia geldi. Nişanlıyken bile başka bir evlilik planı yaptığının düşündüğünü aktardı. Canlı yayında Mehmet gün ile eşi Sevda yüzleşti. Sinirler gerilen programda benim hasta olduğumda kendisi anne ve babasının evine gittiğini, yatalak halde iken bana bakmadığını bulunun üzerine bende evlenmek istediğini açıkladı. Sevda’nın eşim Oya’dan haberi vardı açıklamasını yaptı

Suna bulundu mu?

Bereket teyze kızı sunayı uzun bir zamandır arıyordu. Artık sevinçli haber geldi. Bereket teyze canlı yayında fenalaştı. Suna’nın bulunmasının ardından canlı yayındaki açıklamalar neler oldu.

Diğer bir olayda ise Ömer Şener eşi ile kendisinin arasını ailesinin bozduğunu açıkladı. Rabia hanım evi neden terk etti sorusu gündeme geldi. Ömer Beye dön çağrısı geldi. Serap, Ömer ve Zekiye Kambur üçlüsü canlı yayında yüzleşti. 17 Şubat 2021 tarihli atv canlı yayında Esra Erolda programı canlı izlemek için atv.com.tr/webtv/canli-yayin adresini tarayıcıdan açabilirsiniz.

Esra Erolda’ya başvuru nasıl yapılır? Telefon numaraları nedir? Atv resmi intenret sitesinden resmi kullanımda bulunan telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Program hakkındaki yorumlarınızı yazı altından yapabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google