2 sene önce
2 sene önce

Aileler Yarışıyor Yeni Sunucusu Kim Belli Oldu! Asuman Krause Kim, Kaç Yaşında Nereli!

360 Tv ekranlarında yayımlanan aileler yarışıyor yarışması yeni sunucusunun ismi nedir belli oldu. Bilindiği gibi daha önce Ufuk Özer tarafından sunulan yarışmada yeni sezon başlıyor. Kanal yönetiminden yapılan açıklamaya göre yarışma başvuruları da alınmaya başlandı. Programın sunucusu Asuman Krause Kimdir ve nerelidir? Kaç yaşındadır memleketi neresi? Babasının ismi nedir? İşte tüm merak edilen soruların cevapları.

360 Tv Aileler yarışıyor Başlıyor!

Aileler yarışıyor Asuman Krause ne zaman başlayacak? Yeni sezon ekimleri başladı ve 360 Tv ekranlarında haziran ayı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Asuman Krause Kimdir? Evlimi eşinin adı nedir? özel hayatını bası ile paylaşmayan Krause’Nin son olarak 2011 yılında Ümit Erdim ile olan evliliği sona erdi.

Asuman Krausenin daha önce sunduğu yarışmalar neler? Show tv, Fox ve Star tv’de pek çok yarışma programı sunuculuğunu yaptı. Bunlardan en çok bilinen Fear Factor oldu. Wipe Out ie Var mısın yok musun yarışmalarında da sunucu görevlerini üstlenmiştir.

Manken Asuman kaç yaşında? Daha önceki mesleği mankenlik olduğu için pek çok vatandaş googlede manken asuman nereli ve kaç yaşında sorularını yönetmekteler. Bu sorunun cevabı şu şekilde. 1 Mart 1976 tarihinde doğdu ve 45 yaşındadır.

Babasının ismi nedir? Babasının ismi Valh Krause’dir.

Aileler yarışıyor ne zamanları yayımlanacak ve hangi kanalda olacak? tv 360 ekranlarında hafta içi her gün akşamları izleyici ile buluşacak.

Yarışma başvuruları da resmi olarak başladı. İzleyiciler yeni sunucu eşliğinde yeni bölümlerde yarışmak isterlerse annelik blog ekibi tarafından oluşturulmuş olan linkte tıklayın başvuru şartları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirler. Diğer yandan 0212 449 30 30 numarasından izleyici temsilcisi mail adresinden de yarışamaya ulaşabilirler.

 

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google