3 sene önce
3 sene önce

Aileler Yarışıyor Başvurusu Nasıl Yapılır? 360 Başvuru Formu!

Aileler Yarışıyor yarışması 360 tv ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Yarışmada kıran kırana devam eden mücadelede kazanan aileler büyük ödül sahibi oluyor. Büyük ödül ise 10 Bin TL.

Aileler Yarışıyor hangi şehirde çekiliyor? Çekimleri istanbul ilinde devam ediyor. İstanbul İlinde Kağıthane’deki stüdyolarda çekimleri yapılıyor.

Aileler yarışıyor yarışması başvuru formu!

Aileler Yarışıyor devam ediyor mu? ne zaman başlıyor 2021? Hangi kanalda ve sunucu kimdir? İşte bu soruların cevabı şu şekildedir. 360 Tv kanalından  yayımlanmaya devam ediyor. Önceki dönemde TRT ekranlarında izleyici ile buluşuyordu. Yeni nesil kanal sloganı ile ekranlara gelen yarışmanın sunucusunun adı Ufuk Özkan’dır.

Yarışmanın ödülü nedir? formatı nasıl? İki farklı aile yarışmaya katılıyor. 100 kişiye sorulan sorularda alınan cevaplar arasında en popüler cevabı bulmaya çalışıyorlar. Kazanan finalde 10 Bin Tl için yarışıyor.

Staff Film tarafından yapımı devam eden program için yarışma başvuru formu açıldı. Ad Soyad, Yaşadığı il, telefon numarası, medeni hal, sosyal medya hesabınızı doldurunuz. Daha sonraki bilgiler arasında; yaş, e-posta, doğum yeri, meslek eğitim durumu, neden yarışmaya katılmak istediğiniz, yarışmaya sizinle beraber katılacak kişilerin yakınlık dereceleri, formda tarafınıza sorulan farklı soruları cevaplandırınız. Başvuruyu gönder butonuna basınız. Başvuru linkli http://aileleryarisiyor.tv/

Paylaşın

Yorumlar (4 Yorum)

 • Hatice Baş

  19 Nisan 2021 - 21:41

  Almanyada severek izlediğimiz program devam ediyorsa katılmak isteriz

 • Güray altıntaş

  1 Mayıs 2021 - 11:59

  Yarışmaya katılmak istiyoruz

 • ASLIHAN GEDİK

  4 Mayıs 2021 - 16:56

  Başvuru yapamıyorum yarışma programınıza yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 • Barış Satircioglu

  13 Ekim 2021 - 23:03

  Yarışmaya geldik
  Kazanmaya geldi
  Biz geldik sizde bizi davet eşinki
  Yarışma başladın…

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google