3 sene önce
3 sene önce

Ahmet Çot 32 Yıllık Eşi Ümmühan Hanımı Arıyor! Didem Yılmaz’da Yeni Sahte Gelin Olayı!

Didem Arslan Yılmaz!la Vazgeçme programı 16 Mart 2021 salı günü ekranlara geldi. Gündüz kuşağı programları arasında yer alan ve Show Tv’de 7 ayı geçkin süredir canlı yayın yapan programda bir çok kayıp dosyası ele alındı. Hatice Elveren’in kızı ve Süreyya Beyin eş olan Hamide Elveren şüpheli intihar olayının perde arkası araştırılıyor. İlk olarak Savaş Elveren programa başvuru yaparak “annem Hamide Elveren öldürüldü mü konusunun araştırılmasını istiyorum. Kendisi intihar edecek bir kişi değil” demişti.

Ümmühan Çot bulundu mu?

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme son bölüm özetinde yeni bir konuk daha katıldı. Ahmet Çot 32 yıllık yüzde 90 görme engeli bulunan eşinin bir kişi tarafından zorla tutulabileceğinden şüphelendiğini açıkladı. Ümmühan Çot’un bulunup bulunmadığı da canlı yayında açıklanacak. İddiaların odağındaki eski sevgiliden bir açıklama gelip gelemeyeceği de en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Henüz bir haber bulunmuyor.

Yeni sahte gelin olayı mı yaşandı!

Konya ilinden show tv canlı yayına katılan Yazar ailesi Melisay Tosun’un programdaki gelişmelerini takip ederken aynı duruma bizde düştük demişti. İddialara göre Hakan Yazar Elife ve Nuri Yazar ailesi akıl almaz bir sahte gelin dolandırıcılığı yaşadıklarını 70 Bin tl dolandırıldığını açıkladı. Başka yerlerde organize bir şekilde karşı karışayayız sorusu gündeme geldi. Sahte gelin kaçarken kıyafetleri üst üste giyerek kaçtığı iddia edildi.

Show tv canlı yayına katılmak için 0212 536 22 22 hattından arama yapabilirler;

Hamide Elveren olayında son gelişmeler neler!

Köy halkından Süreyya ve Yasak aşkı Sema hanım ile ilgili şok bir hamle geldi. Köy Muhtarı tarafından bir açıklama var. Olay Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde yaşanıyor.  Esrarengiz olayların kilit ismi olan Sema Hanım ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya çıktı. Bir kişi ile daha mı aşk yaşadığı iddiasına görgü tanıkları açıklamalar yaptı. Nazım Bey’de bir röportaj verdi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google