7 ay önce
7 ay önce

Acun Ilıcalı Barış Murat Yağcı ve Nisa’yı Neden Sildi! Sebebi

Survivor 202 yarışmacıları arasında bulunan ve finale kadar giderek 2. olmayı başaran Barış Murat Yağcı ile  Tv8 Kanalı patronu Acun Ilıcalı arasında son dönemde araları açıldı. Hatta bu durum sosyal medyadaki duruma da yansıdı. magazin gündeminde Acun Ilıcalı Barış Murat Yağcı’yı neden sildi sorusu gündeme bomba gibi düştü.

Dominik adasında çekimleri devam eden yarışma programı Survivor 2021’de birleşme partisi yapılacak. Dünyaca ünlü şarkılar bu partide sahne alacak. Pek çok sürprizde beraberinde gelecek. Acun Ilıcalı’nın Instagram takipçi listesinde Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat’ın neden çıkarıldığı sorusu henüz Acun tarafından cevaplandırılmadı. Fakat bazı tahminlere göre bu ikilinin davetlere katılmaması çığrından çıkarttığı konuşuluyor.

Acun Ilıcalı Barış ve Nisa’yı Neden Sildi Sebebi Ne?

barış Murat ile Nisa’nın Instagram hesabından Ilıcalı’nın hesabını takip etmeye devam ettiği görülmekte. Barış Murat fanları final gecesindeki sms sonuçlarına yoğun bir şekilde itiraz etmişler. O geceki bazı kiplerde Yağcı’nın bulunmamasını zaten finalist olmasını istemediği için bu şekilde davranıldığını iddia etmişlerdi. Acun Ilıcalı bir açıklama yağarak iddiaların doğru olmadığını ifade etmişti.

İddialara göre Acun Ilıcalı Exxen projesinde rol verdiği Nisa Bölükbaşı rollerinde bazı olumsuzluklar var. Durumu bir kaç kez Nisa’ya söylenmesine rağmen düzeltmediği için Ilıcalı ikiliyi sosyal medyadan da silme kararı aldı.

Ada hayatında Sercan Yıldırım ile arasında bazı duygusal gelişmeler yaşayan ve haftalarca bu konunun konuşulmasına eden olan Sercan Nisa arasındaki ilişkinin tamamen bitmesinin ardından yarışma sonrası hayattaki Barış ile birliktelik kararı herkesi şaşırtmıştı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google