2 ay önce
2 ay önce

8 Yıldır Kayıp Olan Müge Anlı Sevdiye Yıldız Bulundu mu? Tuçe Karakoç Nerede?

Müge Anlı 1 Nisan 2021 tarihinde canlı yayında yeni kayıp dosyaları daha ele alındı. Bunlardan bir tanesi 16 Mart tarihinden beridir nerede olduğu belirlenemeyen Tuğçe Karakoç oldu. Lise eğitiminde halkla ilişkiler öğrencisi olan Tuğçe’nin 16 gündür nerede olduğunu ve başına bişey mi geldiğine dair hiç bir iz bulunmuyor.

Taşkın Karakoç ile Fadime Karakoç canlı yayında kızlarını aramaya devam ediyorlar. 17 yaşındaki Tuçe Karakoç Ankara Sincan ilçesinde yaşıyorlardı

Sevdiye Yıldız Bulundu mu?

Son olarak İstanbul ilinde Alemdağ’da görülen Sevdiye Yıldız’a ne oldu? Neden ortada yok kendi isteği ile mi yoksa başına bir şey mi geldi. Tüm bu sorular ile ilgili hiç bir cevap yok henüz. Son olarak sığınma evine gittiğine dair bazı bilgiler paylaşıldı. Sevdiye Yıldız’ın 2 çocuğu bulunuyor. Eşi İrfan Yıldız canlı yayında onun nerede olduğunu ailesine sorun benim bilgim yok dedi.

Karımın nerede olduğunu üvey kardeşine sorun diyen İrfan Yıldız’ın açıklamalarının ardından görgü tanıklarından her hangi bir ihbar gelmesi ve görenlerin Atv canlı yayınını aramaları beklenmektedir. Ayşe Cinel ile Seyfettin Yıldız Samsun ilinden gelerek Müge Anlı’da çağrıda bulundu.

İstanbul Çekmeköy’de yaşayan Sevdiye hanım ailesinden şiddet görüyor muydu sorusuna cevap arandı. Baba Seyfettin Bey’e göre korktuğu için ortaya çıkmak istemiyor denildi.

Atv canlı yayın ihbar hattı 0212 354 43 25 numarasını arayarak Atv Müge Anlı Tatlı Sert Programına katılmak mümkün olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Çok Okunanlar
  7.914

  Camdaki Kız PDF indir oku

  6.844

  İbo Show 20 Mart 18. Bölüm Konukları Kimler Olacak? Tanıtım!

  6.731

  İbo Show 13 Şubat Cumartesi Konukları Kimler Olacak? Tanıtım!

  6.663

  İbo Show 13 Mart Cumartesi Konukları Kimler Olacak Belli Oldumu? Tanıtım!

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google