2 ay önce
2 ay önce

5 Nisan 2021 Atv, Kanal D, Star, Fox, Show Tv yayın Akışı Açıklandı!

Televizyon ekranlarının sevilen tv programında haftanın ilk gününde hangi dizileri yayımlanacak. 5 Nisan 2021 yayın akışı açıklanan kanallar arasında Kanal D, show tv, star tv bulunuyor. Bilindiği gibi Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonu biter bitmez ilk mesai günü akşamı yorgunluğunu atmak isteyenler televizyon ekranlarına geldi.

5 Nisan Show tv, atv, star ve kanal D yayın akışı

Show tv 5 nisan yayın akışında pazartesi gündüz programları arasında Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı günler programı olacak. Diğer program ise Ebru Akel’le Kadın isterse olacak. Çukur saat 200’de başlayacak. Fırtınanın içinden, Turgay Başyayla ile Lezzet yolcuğu, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programı ile bir çok izleyiciyi ekranlara kilitleyecek.

5 Nisan Kanal D yayın akışında sihirli annem, neler oluyor hayatta gelinim mutfakta, arka sokaklar tekrar bölümü olacak. Kanal D ana haber bülteni, gelinim mutfakta programı, güllerin savaşı tekrarı ve şarkılar bizi söyler tekrar bölümler olacak.

Fox tv 5 Nisan pazartesi yayın akışında sabah saatlerinde İsmail Küçükkaya İle Çalar Sat ve Çağla ile yeni bir gün olacak. Temizlik benim işim, Zuhal Topal’la sofrada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber Bülteni, Yasak elma dizisi yayımlanacak. Gece boyunca sevilen dizilerin tekrar bölümleri ekranlarda olacak.

05/04/2021 Star pazartesi yayımlanacak diziler arasında gerçeğin Pelinde, Star ana haber bülteni, Mesut Yar ile Bugün programı, yerli dizi seferin kızı, menajerim ara dizisi yayımlanacak.

Atv’de bugün hangi programların olacağı da beli oldu. Atv’de Maraşlı dizisi 13. bölümü ile ekranlara gelecek. Sabah saatlerinde Kahvaltı haberleri olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının ardından beni bırakma 582. bölümü olacak. Gece  saatlerinde ise Kuruluş Osman dizisi ile Kırgın çiçekler olacak. Bir zamanlar çukurova tekrarı olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Çok Okunanlar
  7.914

  Camdaki Kız PDF indir oku

  6.844

  İbo Show 20 Mart 18. Bölüm Konukları Kimler Olacak? Tanıtım!

  6.731

  İbo Show 13 Şubat Cumartesi Konukları Kimler Olacak? Tanıtım!

  6.663

  İbo Show 13 Mart Cumartesi Konukları Kimler Olacak Belli Oldumu? Tanıtım!

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google