4 hafta önce
4 hafta önce

41 Yaşındaki Arzu Salman 623 Bin Lira Dolandırıldığını İddia Etti!

Atv Müge Anlı’ya katılan Arzu Salman sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kişiye toplamda 623 Bin TL dolandırıldığını iddia etti. 41 yaşında olan Müge Anlı Arzu Salman İzmir ilinden katıldı ve yaşadıklarını bir bir programda anlattı. Peki ne kadar dolandırıldı ve neler yaşadı.

Müge Anlı Arzu Salman dolandırılma olayını anlattı!

Programa tanık olarak katılan Arzu Hanımın Kardeşi Uğur Salman Bey İsa Bey’in anlattığına göre kardeşinin kendisini arayıp borç para istediğinde şok olduğunda ve iş arkadaşını arayarak evlilik vaadi ile avukat arkadaşlarını aradığını ve araştırma yaptıklarında evli olduğunu öğrendiğini ve dolandırıldığını öğrendiğinde mağduriyeti yaşadıklarını anlatı. Müge Anlı’da daha önce 1 milyon Tl dolandırılma olayı ile başvuran bir kişi daha olduğunu ifade ederek, bu olayda ona benzediğini aktardı.

Arzu hanım o anki psikolojim ile şu an ki psikilojim çok farklı günlerdir uyumuyorum ve yaptığımız konuşmaları gördüğümde kendimi neden böyle yaptığını sürekli sorguladığımı ifade etti. Hatta bana Maldivlere tatile götüreceğini de söyledi dedi.

14 Nisan 2021 tarihli Müge Anlı Tatlı ve Sert canlı yayına katılarak yaşadıklarını anlatabilirsiniz. Canlı yayın 0212 639 42 63 numaradan arama yapabilirsiniz. Canlı yayına katılmak için atv.com.tr/webtv/canli-yayin linkini açmanız gerekmektedir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google