3 sene önce
3 sene önce

4 Nisan 2021 Fox, Atv, Star, Show, A2 Yayın Akışı Belli Oldu!

Hafta sonu ekranların sevilen dizileri ve show programları yayımlanacak. 4 Nisan 2021 pazar yayın akışı belli oldu. Türkiye genelinde sokağa çıkma yasağının uygulanacağı pek çok ilde vatandaşlar vaktini bir çoğunu televziyon ekranlarında geçirmek istemektedirler. Cumartesi ve pazar tv yayın akışı vatandaşlar tarafından merak edilen konu haline geldi.

4 Nisan atv, fox, show tv yayın akışı!

Star tv Pazar yayın akışında Yerli dizi seni çok bekledim. Yerli dizi menajerimi ara, hep yek, Tülin Şahin ile Moda, Seferin Kızı, Türk Müziği En güzel benim magazin programı, Benim tatlı yalanım dizileri yer alacak.

Atv’de hafta sonu afacanlar arabalar yabancı sineması, Kardeşlerim dizisi, Kuruluş Osman, Hafta sonu atv ana haber bülteni, Bir zamanlar Çukurova yer aldı. Pazar günü ise Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet, dizi tv, Akıncı, Hercai, Ölümlü Dünya sineması ekranlarda olacak.

Fox 4 Nisan pazar günü; Kefaret, Merve Yıldırım ile Benden söylemesi, masumiyet, Yasak Elma, Zümrüdüanka, Kadın dizisi izleyici ile buluşacak.

Show tv 04/04/2021 tarihindeki yayın akışında Kuzey yıldızı ile ilk aşk, arıza, kırmızı kamyon, bir şansım olsa, pazar sürprizi, programları yayımlanacaktır.

A2 tv yayın akışında saba 07:30’da Kertenkele, bez bebek, selena, çocuklar duymasın, alemin kıralı, selena, Maide’nin altın günü sineması ile kara ekmek, benim annem bir belek yeter ve kaçak filmi izleyici ile buluşacaktır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google