3 sene önce
3 sene önce

34 Yıl Önce Terziye Bırakılan Tolga Tapanoğlu Ailesini Buldu mu?

Müge Anlı Tolga Tapanoğlu yaşam hikayesi herkesi şok yaşattı. Dizilerde görebileceğimiz yaşam hikayesine sahip olan bu olayda yaşananlar şu şekilde açıklandı. Tolga Bey 1 Kasım 1987 yılında İstanbul Kadıyköy Moda’da iki kadın tarafından İrfan Çakal’a emanet edilmiştir. o tarihte henüz daha 3 yaşındayken bir süre kalsın gelip alacağız demesi üzerine bir daha gelen olmadı.

Müge Anlı canlı yayın;

Terzi İrfan Bey tarafından Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı bir yuvaya bırakılır. Daha sonra ise Almanya’da yaşayan bir aileye veriliyor. Hayatını Almanya’da geçiren Tapanoğlu 36 yaşında ve hiç görmediği tanımadığı biyolojik ailesini arıyor. Tolga Tapanoğlu ailesini bulabilecek mi? Kardeşleri var mı? Tüm gelişmeleri takip ederek okuyucularımıza aktaracağız.

5 yaşlarında yurtta iken ailesine verdiklerinde Eğitimlerini Almanya’da tamamladı. 6 yıl kadar sonra 12 yaşlarıdna babasının nüfus kayıttan görmesi üzerine gerçeği anlamış ve gerçek ailesi olmadığını anladı. Tolga Bey doğum tarihini bilmediğini, kardeş isteği olduğunu, kız kardeşi, erkek kardeşlerinin var ise bulunmasını çok istediğini aktardı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google