3 sene önce
3 sene önce

3 Yıldır Kayıp Olan Semahat Polat ve Leyla Yoldaş Bulundu mu? Esra Erolda!

Atv ekranlarında yayımlanan Esra Erolda 3 yıldır kayıp olan Semahat Polat bulundu mu sorusuna cevap aranıyor.  15 Mart 2021 pazartesi günü yayımlanan canlı yayında 3 senedir aranan ve çocuklarını bırakıp giden Semahat Hanım’dan üç yıldır bir haber yok. Ailesinin iddiasına göre tehdit ediliyor ve bu yüzden gelemiyor olabilir dediler.

Esra Erolda 15 Ekim yayın özeti

Esra Erolda Semahat polat’ı buldu ve yeni bir hayat kurduğunu, son olarak Konya Ilgın ilçesinde görüldüğü açıklandı. Semra Hanım’ın görümcesi ile kız kardeşi canlı yayında ilk kez bu haberi öğrendiler şok içinde kalan aile ne olursa olsun ortaya çıksın dediler.

19 yaşındaki Leyla Yoldaş 9 Ekim tarihinde ortadan kayboldu. 7 Şubat tarihinde son olarak bir kadınla fotoğraf çektiği ve daha sonra bir daha kendinden haber alınamadığı açıklandı. Anne Nimet hanım kızı Leyla’yı arıyor. Görenlerin Atv ihbar hattını aramaları istenildi.

Atv canlı yayın izle;

Atv ekranlarında gündüz kuşağı programını canlı olarak izlemek için Atv.com.tr resmi internet sitesine giriş yapmaları ve canlı yayın butonuna tıklamaları yeterli olacaktır.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google