3 sene önce
3 sene önce

25 Yaşındaki Yiğit Pirecioğlu Biyolojik Ailesini Arıyor!

Didem Arslan Yılmaz’da yeni bir konuk daha katıldı. 25 yaşındaki Yiğit Pirecioğlu eşi Aleyna Pirecioğlu ile programda gerçek anne ve babasını arıyor. 10 Mayıs 2021 tarihli canlı yayına katılan Yiğit Bey biyolojik annesi ile babasının kim olduğunu öğrenmek istediğini ve bu yüzdende programa başvuru yaptığını açıkladı.

Yiğit Bey İstanbul Pendikte yaşıyor, evli ve bir çocuk babasıdır. 10 yaşında iken bir akrabasından evlatlık verildiklerini öğrenen Yiğit bey en çok merak ettiği konu ailesi kim kardeşleri var mı? Ailesine tek soru soracağını aktaran Yiğit Bey beni cami avlusuna bıraktıklarında arkalarına kaç kez baktılar acaba diye öğrenmek istiyorum dedi.

Zonguldak ili Kilimli ilçesine bağlı olan Sofular köyünde büyüyen Pirecioğlu’nun 10 yıldan beridir devam eden aile hasretine kavuşabilecek mi merak ediliyor.

Show tv ekranlarında canlı olarak hafta içi her gün izleyici ile buluşan Didem Arslan Yılmaz’ın son bölümünde yaşanan gelişmeler herkesi şok etti. Ali Bey ile Fatma Hanım yüzleşmesinde yaşananlar sonucunda dna testi yapılması kararlaştırıldı. Adana ilinde Kayıp Musa Çiftçi’nin izine halen rastlanmadı.

Oğulları tarafından 355 Bin Tl dolandırıldıklarını iddia eden ailenin anlattıkları eski gelini oğluna attığı şok mesajlar herkesi şaşırttı. Berivan ile Erdal olayında ise yüzleşmeler gerçekleşti.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google