3 yıl önce
3 yıl önce

22 Yaşındaki Şehri Ertan Bulundu mu? 2 Yıldır Nerede Aynur Hanım’dan Açıklama!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı canlı yayının Şehri Ertan nerede sorusuna cevap aranıyor. Bursa ilinden programa katılan Annesi Aynur Ertan’ın program canlı yayınındaki açıklamalarının ardından Şehri bir açıklama yapacak mı?

İddialara göre 2019 yılından beridir gönül ilişkisi olduğu kadın ile  Faruk Ünür’ün ölümü arasında bir bağlantı var mı? Meltem Ünür ve Ufuk Kamacı arasındaki telefon görüşmeleri program uzmanları tarafından değerlendirildi. Faruk Ünür ile Nursel Gökaya 16 Ağustos tarihinde telefon görüşmeleri yapıldığı ifade edildi. Ahmet Sevinç stüdyoda bildiklerin anlattı. Diğer gelişme ise kayıp Şehri Ertan tarafında oldu.

Şehri Ertan Bulundu mu?

2 yıldır kendisinden haber alınamayan ve ara ara telefon görüşmesi yapan anne Aynur Ertan Didem Yılmaz Arslan’a çıktı. Programda kızı Şehri Ertan’ın nerede ise evine dönmesini istedi. Sosyal medya üzerinden de mesajlar yazdığını ifade eden annesi göz yaşları içerisinde ve ne yapacağımı bilmiyorum dedi. Evden neden gitti sorusuna ise; Ben Şehri’yi ihmal etmiş olabilirim. Bu yüzden olmuş olabilir dedi. Diğer iddia ise baba baskısı var mıydı?

Baba’dan açıklama!

Yaklaşık 20 aydır kayıp. “Tevfik Ertan” Baba baskısından mı kaçtı Annenin açıklamasına göre evde kontrol altında tutmak istiyordu dedi. Babanın açıklamasına göre Kızım para peşinden gitti dedi.

Hala’dan açıklama!

2 yakın arkadaşın evinden gitmesi olayı ile ilgili Ayşe Hanım yani Şehri’nin Halasından da açıklama geldi. Benim bildiklerim sadece Ayrun Hanım’ın bildikleri bunun dışında herhangi bir bilgim yoktur dedi.

Canlı Telefon Bağlantısı Geldi!

Didem Arslan Yılmaz ihbar hattımıza çok sayıda telefon geliyor dedi. Şehri’den açıklama geldi; İstanbul’da yaşıyorum tekrar Bursa’ya gitmek istemiyorum dedi. Ben Babamdan şiddet görüyordum ve kendisi ile anlaşamıyordum beni bir kaç kez de evden kovdu aynı sofraya kalkıp kahvaltı yapamıyorduk ve bu yüzen de ben başka yerde gidip kahvaltı yapmak zorunda oluyordum dedi.

Faruk Ünür olayında son gelişmeler!

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google