7 ay önce
7 ay önce

19 Yaşındaki Nurcan Kaya İnternetten Tanıştığı Kişiyle mi Kaçtı? Ailenin Gözü Yaşlı!

Atv ekranlarında yeni bir kayıp dosyası daha gündemde. Esra Erolda 18 mart 2021 tarihli yayında 15 Mart 2021 tarihinde ortadan kaybolan ve bir daha nerede olduğu hakkında bilgi veremeyen 19 yaşındaki Nurcan Kaya’nın nerede olduğu baba annesi tarafından merak ediliyor. Tüm Türkiye’nin konu hakkında bilgisine başvuruluyor. Görenlerin ve duyanların Atv ihbar hattı olan 0212 975 25 25 numaralı hattı aramaları istenildi.

Şirin ve Eyüp yüzleşmesi!

“Eşim Eyüp özel 1 yıldır beni terketti ve ne boşanıyor nede sevgilisinden vazgeçiyor.” diyerek başvuru yapan Şirin Hanım çocuğunun velayetini istediğini açıkladı. Şirin Özel’in açıklamaları herkesi şok etti.

Hicaz Hanım, Ali Osman Bey ise Hasan Basri yüzleşmesi;

Balıkesir Manyas ilçesinden gelen bir konuk ise başlık parası olarak benden evimi istedi dediği üçüncü evliliğinde Hicaz hanım ile evliliğini bitirme kararı almalarının ardından Hasan Basri bey programa başvuru yaptı. Hicaz hanımın kızı Naciye Hanım Ali Osman Tekeli Bey ve Hicaz Hanım canlı yayında açıklamalar yaptılar. Tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Atv canlı yayın nasıl izlenir?

Esra Erolda 18 mart tarihli canlı yayını ve bölüm özetini izlemek için atv resmi internet sitesini açmanız gerekmektedir. Bunun için atv.com.tr adresinde sol üst kısımda yer alan canlı izle butonuna tıklayınız.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google