3 sene önce
3 sene önce

17 Nisan Atv, Kanal D, TRT1, Star, Show Tv Yayı Akışı Belli Oldu!

Türk televizyon ekranlarının sevilen dizi ve programları hangi saatlerde yayımlanacak belli oldu. 17 Nisan 2021 cumartesi yayın akışına göre hafta sonu hangi diziler tv ekranlarında olacak? En çok reyting alan kanallar arasında Kanal D, Star Tv, Show Tv, Trt1 ve Atv bulunmaktadır.

Kanal D 17 Nisan yayın akışı;

Cumartesi Kanal d ekranlarında sabah saatlerinde set ekstra olacak. 08:30’da ise konuştukça yeni bölümü olacak. Magazin D cumartesinin ardından Arda’nın ramazan mutfağı ekranlarda olacak. tekrar bölümü ile Çok güzel hareketler ve Camdaki kız dizisi izleyici ile buluşacak. TV’de ilk Zengo yerli sinema filmi Kanal D’de yer alacak.

17 Nisan star tv yayın akışı açıklandı!

Kuzeyin oğlu Volkan Konak programı ilk kez ekranlara geldi. cuma akşamlarının vaz geçmilmez show programı olmaya aday programın reyting sonuçları merak ediliyor. Star tv cumartesi günü, Medcezir, Burcu ile hafta sonu, Eğlence kategorisinde ise İbo show yer alacak. Sefirin Kızı, Vahe ile Evdeki mutluluk, güldüy güldüy çocuklar, Halil Necipoğlu ile Ramazan bereketi olacak.

Show Tv yayın akışı belli oldu!

17/04/2021 tarihince cumartesi show tv’de yayımlanacak olan filimler arasında nostalji Tatlı dillim olacak. Tarkan filminin ardından Hafta sonu ana haber bülteni yer alacak. 20:00’da ise Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisi yeni bölümü show tv’de olacak.

TRT1’de hafta sonu neler olacak?

cumartesi günü TRT1’de saat 12:00’da Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar olacak. Acemi anneler ve Maveraya Yolculuk ile ana haber  bülteni ekranlara gelecek. Akşam ise Kur!an-ı Kerim’i güzel okuma yarışması iftar özel ile ekranlarda olacak. Payitaht Abdülhamid ve Maveraya yolculuk ile hafta sonunda izleyicileri ekranlara kilitleyecek.

Atv cumartesi yayın akışı nedir?

Turkuaz Medya grubu ATV’de hafta sonu ekranlara kilitleyecek yeni diziler ekranlara gelecek. Kardeşlerim dizisi 8 bölümü tekrarı, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur özel, Hz. Ömer, Bir Zamanlar Çukurova tekrarları yayımlanacak. Akşam ise 9. bölüm Kardeşlerim dizisi ile 190. bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz izleyici ile buluşacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google