3 sene önce
3 sene önce

Yaralı Kalbim 22 Şubat 18. Bölüm Fragmanı! Geet Duygularına Hakim Olamadı!

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizisi yaralı kalbim 18. bölüm fragmanı yayımlandı. Kanal 7 canlı yayında 21 Şubat pazar günü izleyici ile buluşacak olan yeni bölüm için heyecan dorukta. Geet duygularına hakim olamadı ve başına gelenler izleyiciyi şaşırttı. Büyük anne Mann’ın mutluluğunu istiyor, peki bunun için ne yapacak?

Yaralı kalbim yeni bölüm fragmanı;

Son bölümdeki gelişmelere göre Geet’in duygularına yenik düştü ve ağlarken söyledikleri karşısında neler yaşandı. Beni çağırırken köpeği çağırıyorsun diyerek tepkisini ortaya koydu. Mann’a karşı söyledikleri onu çileden çıkardı. Büyükanne’nin tek istediği ise Mann’in mutlu olmasıdır. Fakat bu pekte kolay olmayacaktır. Büyükannesinden tek istediği bir daha o kız hakkında konuşmamak oldu.

Yaralı kalbim Son bölümde yaşananlar;

Büyükanne bana her şeyi anlatabilirsin diyerek arayı bulmak ister fakat tepki ile karşılaşır. Başarılı olup olamayacağı yeni bölümde belli olacak. Geet’in kötü geçen günün ardından işine son verilecektir. Ofisten attırmak zorunda kalır ve Maan işten kovduğu için pişman olacak mı? Yeniden işe geri dönecek mi? Bilindiği gibi önceki bölümlerde Khurana malikanesine taşınmıştı. Büyükanne arayı bularak Geet ile Mann’i barıştırabilecek mi? kanal 7 dizisi yaralı kalbim yeni bölümü ne zaman belli oldu.

Saat kaçta;

Bilindiği gibi hafta içi 21:20’de başlayan dizi hafta sonları da 22:20’de izleyici ile buluşuyor. Haftanın yedi günü kanal 7 ekranlarında akşamları izlenebilecek. Kanal 7 yararlı kalbim yeni bölümü canlı izlemek için remi internet sitesini tıklayabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google