kitap-inidr-oku-pdf
11 ay önce
11 ay önce

Sistemde 50 Yıl Kitabı PDF indir oku. Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı

Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı pdf okumanın tam zamanı. Jimmy Laing tarafından kaleme alınan ve ASSOS YAYINLARI türünde yayınlanan Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere türünde, Prof. Dr. İsmail Ersevim yılında basılan ve sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sistemde 50 kitabı nedir?

Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Jimmy Laing ‘un harika türündeki eseri ASSOS YAYINLARI yayın evi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Prof. Dr. İsmail Ersevim yılında yayınlanan Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Paulo Coelho Işığın Savaşçısının Elkitabı

Jimmy Laing ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı pdf sayfasındasınız. kategorisinde yayınladığımız eser sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Kitapta geçen bazı bölümlerdeki açıklamalar şu şekildedir;

“Hastaneye ilk gittiğimde her çeşit insanla karşılaştım. Papa, Krallar ve düzinelerce İsa yeni benliklerinden mutluydular.”
Altmışların ortalarında yatıştırıcılar piyasaya çıkar. “Herkesin yaşamını alt üst etti. Artık İsa falan değildirler, yirmidört saat boyunca öylece oturup anlamsız şeyler mırıldanır olmuşlardı.”

“Sık sık kaçma girişimlerinde bulunan Jimmy, çocuklara tecavüz eden kimselerin ve seri cinayetler işleyenlerin gönderildiği, kaçışın mümkün olmadığı bir hastaneye ‘Carstairs’e yollanır. Jimmy, burada sisteme uymuş insan rolünü oynar. Doktorlara duymak istediklerini söyler. Yine hastaneden kaçtığı bir gece, yolda karşılaştığı bir adamın yatacak yer teklifini kabul eder. “Gece uyandığımda beni öpüp kokladığını gördüm. Tecavüzüne izin verdim.”

Sistemde 50 yıl yıl kitabını nasıl satın alabilirim. Kitabın satıldığı dijital satış platformlarından bir tanesi Kitap Yurdu  olarak açıklanmıştır. Annelik Blog ekibi olarak Kitap Seç sitesi üzerinde şuanda satışta olmadığı ve kitap yurdu üzerinden satın alabileceğinizi bilgilerinize sunmak istiyoruz.

Sistemde 50 Yıl Kitabı özeti nedir? Kitap hakkında bazı detaylar;

Elli Yıllık Akıl Hastasına “Akıl Kitabı” Ödülü aldı.  Yaşamının elli yılını akıl hastanesinde geçiren Jimmy Laing’in “Sistemde 50 Yıl” isimli kitabı, halkın akıl sağlığı konusunda bilinçlendirilmesindeki katkılardan ötürü ‘Yılın Akıl Kitabı’ ödülüne değer görüldü.  Jimmy, Sistemde Elli Yıl adlı kitabında, biyografi olarak ele alıyor ve Jimmy, İskoçya’da geçirdiği 50 yılı anlatıyor. Ayrıca yarım yüzyıl boyunca yanlış hiçbir şey yapmadığı halde kilit altında kalan, kendine hiçbir zaman doğru dürüst bir teşhis konmayan, öylece terk edilen bir insanın dramı.

“Jimmy bu kitabı, ‘Carstairs’den sonra gittiği hastanede tanıştığı karısının önerisi üzerine yazar. Her defasında karısının her şeyden daha önemli olduğunu söylüyor.
“Geçen gün kitap imzalarken 75 yaşında bir adam geldi yanıma ve gururla şunu söyledi: ‘Sistemde 50 yıl ha?’Bu hiçbir şey değil, ben 60 yıl yaşadım.’ Gördüğünüz gibi yalnız değilim. Daha binlerce Jimmy Laing var. “

 • ISBN:
 • Kitap Adı: Sistemde 50 Yıl Bir İnsanın Sağlığını Kanıtlama Savaşı
 • Kategori:
 • Yazar: Jimmy Laing
 • Yayın Evi: ASSOS YAYINLARI
 • Basım Yılı: Prof. Dr. İsmail Ersevim
 • Sayfa Sayısı:
 • Baskı No: 1. Baskı

Sistemde 50 Yıl Kitabı PDF dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemiz 5846 sayılı kanuna uygun olarak yayın yapmaktadır.

Paylaşın

Yorumlar (2 Yorum)

 • dendenli

  21 Haziran 2021 - 12:11

  içerik için teşekkür ederiz

 • Babek heybatov

  1 Temmuz 2021 - 12:03

  indiremiyorim

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google