3 yıl önce
3 yıl önce

Linkedin Nedir? Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar, Ücretli mi?

Dünya genelinde geniş bir sosyal ağ deneyimi yaşamak isteyenler, yerli ve yabancı sosyal paylaşım sitelerine iyi olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de linkedin Türkiye temsilci atama kararı aldığını açıkladı. Bu sebeple vatandaşlar en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de linkedin nasıl kullanılır? Linkedin nedir ücretli midir hesap nasıl açılır hangi amaçla kullanılır kimler kullanır? Bu soruların cevaplarını annelik blog sayfası üzerek okuyucularımızın dikkatine sunmak istiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin 3 GSM operatörü Vodafone Turkcell ve Türk Telekom yerli sosyal paylaşım uygulamalarından yaay ile bip için bir protokol imzaladılar. Bu protokole göre 3 gsm operatöründen bip ile yaay ücretsiz bir şekilde internet kotası harcamadan kullanılabilecek. Bu konudaki detaylı haberimizi aşağıdaki link üzerinden açıklıyoruz.

Bip ve Yaay Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da Ücretsiz Olacak!

Linkedin nedir? Birçok sosyal paylaşım sitesine gereği farkı daha çok iş deneyimine yönelik olarak oluşturulan bir sosyal ağdır.  Trenler profesyonel bir sosyal ağda seviyoruz kurma imkanı sağlayan linkedini kullanırlar. Linkedin Avantajları nedir bu platform üzerinden CV hazırlamak CV nizi ilk başvurana kullanmak için önemlidir. Sosyal ağınızı halen çalıştığınız kişilerden oluşturabilir ya da iş başvurusu yapmak istediğiniz firmaları takip alabilir buranın yöneticileri ile mesajlaşabilir, iş başvuru yapabilirsiniz.

Linkedin ne zaman kuruldu? linkedin ilk olarak 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde ABD kurmuştur. Resmin internet sitesi ise 2003 yılında açıldı. Dünyanın farklı ülkelerinden 200 milyon üzerinde kullanıcısı bulunuyor. 20’den fazla dilde hizmet vermektedir.

Linkedin nasıl kullanılır? Platformun diğer sosyal paylaşım silelim herhangi farkı bulunmamaktadır. Üyelik oluşturmak için ad soyad, mail adresi eğitim bilgileri kısmından doldurmak gerekmektedir. Daha sonra yeni bir profil oluşturarak sitenize eklemeniz istenebilecektir.

Ücretlimi? Linkedin mevcut müşterilerine ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktadır fakat Premium üyelik de almak isterseniz bu ücrete tabi olacaktır. Premium kullanmak istemeyenler ücretsiz versiyondan sosyal ağları oluşturma imkanı vermektedir.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google