3 sene önce
3 sene önce

Bip ve Yaay Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da Ücretsiz Olacak!

Türkiye’nin dev GSM operatörlerinden yeni açıklama. Türk Telekom Turkcell’e Vodafone kendi aralarında yapmış olduğu işbirliği neticesinde yerli mesajlaşma uygulaması bip ve Yaay’ı ücretsiz bir şekilde Kullanıma açacak.

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp kullanım sözleşmesini yenilemesi inadından Türkiye’de tartışmaların odağı haline gelmiş ve pek çok kullanıcı fazla mesajlaşma uygulamalarına geçtiğini duyurdu.  Bu kapsamda Türkiye’nin yerli sosyal medya platformlarında kullanıcı artışı ile birlikte Vodafone Turkcell Türk Telekom yeni bir atağa geçti.  Vodafone’da Yaay ve bip nasıl ücretsiz kullanılabilecek?

Ücretsiz İnternet;

Vodafone müşteri iletişim pass paketi ne geçerek her iki yerli sosyal medya uygulamasını internetlerinden kota harcamadan kullanabilecekler.  Ücretsiz bip ve yay ne zaman kullanılmaya başlanacak? Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre tarife içerisinde iletişim pass paketi olan müşteriler Şubat ayı itibariyle herhangi bir ücret ödemeden süresiz bir şekilde bu kampanyadan faydalanabilecekler. Yerli platformları karşı yapılan bu çalışma 1 ay boyunca sürecek. Gibi Vodafone Pass paketleri 4 yıl önce Kullanıma sunulmuş ve Türkiye genelindeki yeni gelişmeye bağlı olarak güncelleştirmeler yapılmıştır.

Bip ve Yaay Ücretsiz Kullanılacak!

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan yaptığı açıklamada üç GSM operatörüne teşekkürlerini ilettiğini ifade ederek bu işbirliğini Türkiye hayırlı olmasını diliyorum demiştir.

Türk Telekom Türkcell ücretsiz bip ve yaay,  diğer iletişim operatörlerinden olan Turkcell ile Türk Telekom’un yeni nesil sosyal medya platformlarını internet kotası harcamadan ve herhangi bir ücret ödemeden bedava kullanım yapabilecek.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google