1 sene önce
1 sene önce

Kanal D Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan 8. Bölüm Konuklar Kimler?

Yayına başladığı ilk günden geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran show programı Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan konukları kimler olacağı belli oldu mu? Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun ile Sibel Can’ın sunumunda gerçekleşen ve her hafta bir sanatçının şarkılarının yorumlandığı programda tiyatrocu ve sanat dünyasının yakından tanıdığı isimler konuk oluyor.

19 Nisan Şarkılar bizi söyler konukları kimler olacak?

Önceki bölümde Ferdi Özbeğendi ile Barış Manço şarkıları seslendirildi. Cem Yılmaz, Ata Demirel gibi komedyenler katıldılar. Poll Production By Polat Yapımcı tarafından yapımcılığını üstlenilen programda açılışta Tarkan’ın gül döktüm yollarına şarkıları ile başladı. Murat Dalkılıç’ta anlıyorsun değilmi şarkısını seslendirdi. Daha sonra Bal Böceğini yorumladı.

Efsane ses ve yorumları ile Ufuk Yıldırım Affet Beni şarkısının ardından, Barış Manço’nun sınırlarını Türkiye dışına çıkan ve evrensel hale gelen parçaları Mahmet Erdem ve Hakan Altun düeti ile seslendirildi. 19 Nisan pazartesi şarkılar bizi sözler’in 8. bölüm konukları kimler olacağı henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde 8. bölüm tanıtım videsou gelmesi bekleniyor. Açıklanır açıklanmaz izleycilerle paylaşacağız.

Önümüzdeki programda Selda Bağcan, Cem Karaca, Ahmet Kaya Zülfü Livaneli’nin şarkılarının seslendirilmesini beklemekteyiz.

Şarkılar Bizi Söyler Reyting sonuçları;

Kanal D yayın akışında önemli bir değişilik yapıldı. Camdaki kız dizisi perşembe akşamları yayımlanacak. Kanal D yayın akışındaki değişiklik sonrası program yayın saati pazartesine alındı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google