1 sene önce
1 sene önce

İbo Show 19. Bölüm 27 Mart Konukları Kimler Olacak! Bu Hafta Kim Var?

İmparator İbrahim Tatlıses Star tv ekranlarının cumartesi gününe damga vurmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı, gönüllere taht kuran, pop müziğinin, arabesk ve 80, 90 müzik dünyanın önemli isimlerini ağırlanmaya devam ediyor. İbo show 27 mart konukları kimler olacak sorusu şimdiden heyecan uyandırdı. Yeni bölümde star isimler gelecek. Öncelikle bu haftaki program özetini aktarmak istiyoruz.

İsmail Yk, Ceylan, Zahide Yetiş fatih Ürek isimleri programda bir çok müzik parçasını canlı olarak seslendirdiler. Zahide yetiş Eylül ayında yeni bir program ile ekranlarda olacağını müjdeledi. İbrahim Tatlıses programın izlenmesindeki gidişatından memnun olduğunu ifade etti.

27 mart ibo show konukları kimler olacak?

Arabesk, pop, türkü,  karadeniz müziğini önemli isimleri ağırlanacak. İbo show 19. bölüm konukları ile birlikte programın bant yayını çekilecek. Daha önceki programlarda seyircisiz olarak çekim yapılıyordu. Fakat bir yada iki haftadır izleyici alınmaya başlandı. Yayınların daha iyi izlenebilmesi için montajda gülme ve alkış efektleri ile nostalji bölümleri eklenerek renkli hale getirilmeye çalışıyor. Bu hafta Ceylan konuk olacak. Diğer isimler belli oldukta aktarmaya devam edeceğiz.

İbo show reyting sonuçları nedir?

Cumartesi ekranlarının sevilen dizileri arasında bulunan Show tv Kuzey yıldızı, gönül dağı, kardeşlerim dizileri ilk sıralarda yer almaktadır. Sen çal kapımı, survivor yarışması da ilk 10 program arasında yer aldı. Star show programı ise 6. sırada bulunuyor. Star tv yönetimi bu durumdan oldukça memnun. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’e lüks bir araba hediyesi verildi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google