11 ay önce
11 ay önce

Galatasaray, Fatih Terim’in Yeni Yardımcıları, Sportif Direktörü, Kondisyoner İsmi Kim Açıklandı!

Galatasaray’ın yeni Başkanı Burak Elmas oldu. Elmas adaylığında teknik direktör olarak Fatih Terim’in getirileceğini seçim vaadi olarak açıkladı. Fatih Terim’in yardımcıları kimler? Galatasaray sportif direktörü, kondisyoner isimleri nedir? Bu soruların cevapları belli oldu. İşte açıklama.

Fatih Terim’in ne zaman göreve başlayacağı belli oldu. 21 Haziran 2021 tarihinde takımın başında olacak. Teknik ekipte yer alacak isimler arasında Galatasaray’ın eski futbolcularından oluşan bir takım isimler var. Fatih Terim’İn yardımcısı Necati Ateş oldu. Daha önce görev yapan Levent Şahin ile Ümit Davala’nın yerine Vedat İnceefe ile Emre Aşık getirildi.

Galatasaray’ın yardımcı antrenör isimleri;

Fatih Terim’İn yardımcıları arasında Daha önce görev yapan Selçuk İnan ile Necati Ateş antrenör yardımcısı olarak görev yapmaya devam edecek.

Galatasaray’ın kondisyoneri kim olacak. Daha önce Emre Altundağ ismi bu kadroda görev yapmaktadır. Bu ismin değişip değişmeyeceği henüz belli değil.

Emre Aşın Kimdir? Emre Aşın Fatih Terim’in eski öğrencilerinden bir tanesidir. İlk olarak 2015 yılında U21 takımında antrenörlük görevinde bulunmasının ardından 2021 2022 sezonunda ise Fatih Terim’e yardımcı olarak görev yapacak.

Fatih Terim yaptığı açıklamada ilk gün ki gibi heyecanlıyım değerlendirmesi yaptı ve Sosyal medya üzerinden ilkgünkügibi etiketi ile taraftarlar on binlerce twit atarak Terim’e destek oldular.  Galatasaray sportif direktörü, Yeni Başkan Burak Elmas’ın görev yapacağı teknik ekip isimleri belli oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google