3 yıl önce
3 yıl önce

Fatih Yıldırım ile Eda Hanım Yüzleşmesinde Yeni İddialar Geldi!

Didem Arslan Yılmaz Fatih Yıldırım ile Eda Yıldırım yüzleşmesinde yeni iddialar gündeme geldi. Sosyal medya fenomeni olmak istiyorum diyerek eşinden ayrıldığı iddia edilmiş ve TikTok videoları ile 68 Bin takipçi elde eden Eda Hanım günde 10 video çekerek meşhur olmak istediği iddia edildi.

Fatih Beyin anlattıklarına göre eşim video çekmeyi çok veriyordu. Ben 68 bin değil 68 kişini dahi kendisini takip etmesinden rahatsızım dedi ve eşinin arasında bu yüzden tartışmalar çıktığını ifade ettiler. İlk boşanma kararında bu tartışmalar nedeniyle artık özgür olmak istiyorum açıklamasını yaptı.

İddiaların odağındaki Eda Yıldırım canlı yayın telefonuna bağlandı ve açıklamalar yaptı. Eda hanımın iddiası ise ben evde şiddet görüyordum dedi. Oğlu, karısıyla yüzleşen Fatih Bey ile Yunus telefondan babasına sen 1 senedir neredeydin dedi.

Fatih Bey şiddet uyguladı mı? Yunus’un iddialarındaki darp raporunun nedeni neydi? 12 yaşındayken kendisini kaçırdı mı? Tüm soruların cevabı Fatih Eda yüzleşmesinde ortaya çıkacak.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google