1 sene önce
1 sene önce

Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası

Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası pdf okumanın tam zamanı. Gülten Dayıoğlu tarafından kaleme alınan ve METROPOLİS YAYINCILIK türünde yayınlanan Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-03-04 yılında basılan ve 184 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9758363391 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Gülten Dayıoğlu ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri METROPOLİS YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-03-04 yılında yayınlanan Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Gülten Dayıoğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 184 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9758363391
  • Kitap Adı: Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Gülten Dayıoğlu
  • Yayın Evi: METROPOLİS YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2019-03-04
  • Sayfa Sayısı: 184
  • Baskı No: 1. Baskı

Dijital Minimalizm & Ekran Bağımlılığı ve Teknoloji Yorgunluğu Sarmalından Kurtulmak İçin Bir Yol Haritası dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google
mature escort