2 sene önce
2 sene önce

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm 2. Fragman Yayımlandı! Esra Çınar Sevgilimi Olacak?

Fox Tv’nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam 4. bölüm fragmanı nefes nefese. Yeni bölümü 9 Temmuz 2021 tarihinde yayımlanacak. İlk bölümünden itibaren izleyicilerden tam not almayı başaran dizide oyuncuları arasında baş rollerde İlhan Şen ile Burcu Özerk bulunuyor. Ayrıca Baraj dizisi oyuncusu Burak Yörük’te Çınar rolünü aldı. Her geçen hafta daha fazla reyting almayı başaran yaz dizisi aşk mantık intikam 4. bölüm fragmanı yayımlandı.

Aşk Mantık İntikam 4. bölüm Fragmanı;

Fragmandan da özetle bir partide Ozan ile Çınar konuşurlarken Esra gelmektedir. Çınar’ın beklediği Esra’yı görür görmez iltifatlarda bulunur. Tabi Ozan bu durum karşısında kıskansa da hiç sesini çıkartamayacak. Ozan bir gün kenara çektiği Esra’ya sizin aranızda bir şey mi var diye soracaktır. Fakat bu esnada Çınar’ın sesleri gelince ikili kendileri elbise dolabına atarlar. Burada bir yakınlaşma meydana gelecektir.

Aşk Mantık İntikam oyuncuları kimler?

Burak Yörük, İlhan Şen, Burcu Özberk, Günay Karacaoğlu, Melisa Döngel, Mehmet Korhan Fırat, Süleyman Atanısev, Mehmet Yılmaz, Zeynep Kankonde isimleri dizide rol alan azı isimler arasında yer almaktadır.

Diziye gelen bazı yorumlar;

Esra aşık değil… ilk başta mantığıyla hareket etse de zamanla Ozan ı, onun kalbini, iyiliğini, ona ne kadar değer verdiğini görünce içi ısınmış ve bu Mantık evliliği sevgiye dönüşmüş.. evet Esra aşk ne demek bilmiyo ama sevmeyi çok güzel biliyor.. aşk ve sevgi farklı şeyler çünkü… ahhh bee Ozan bu kadar ileri gitmeseydin keşke.. çünkü o sevgi aşka dönüşebilirr zamanlaaaa….

3. Bölümü Türkiye’ye de açın 2. Bölüm bir hafta boyunca açılmadığı için bir sürü izlenme kaybetti bölüm yorumlarına bakıldığında diziyi Azerbaycan dizisi sanabilirsiniz boşu boşuna izlenme kaybetmeyin ve 3. Bölümü Türkiye ye açın.

Esra’nin Ozan’dan alacağı en büyük intikam gerçekleri anlatmak olacak, Ozan Esra’nin açgözlü olmadigini anlayacak ve bu kadar ağır bir travmayla tek başına mücadele ettiği için kendini affettirmeye çalışacak.
Burak normalde hiç sevdiğim bir oyuncu değildir.Ne oyunculuğunu ne de kişiliğini sevmem ama bu dizide ilk defa sevdim.Esra ve Ozan’ı ilişkiye taşıycak kişi o olucak bence.Arada ona yazık olucak ama yan roller bunun için var maalesef.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google