9 ay önce
9 ay önce

Sahte Gelin Melisay Tosun Canlı Yayında Açıklamaları ile Dolandırıcılığı İtiraf Etti.

Didem Arslan Yılmaz canlı yayında bazı açıklamalar yaptı. Açıklamalarında bazı detaylar şu şekilde oldu. Melisay Tosun Serkan Yıldırım Emirhan ile konuştu. Emirhan kendisine sahte gelin olacak mısın dedi. Doğubeyazıt’a götürdüler. Rıdvan Kızılaaslan Meltem Kızılarslan ile gönderdi. Doğubeyazıt’ta yakalandığını açıklandı. Rıdvan kendisinin kabul etmediği halde Afyonkarahisar’a gönderildiğini açıkladı. Çete liderinin Yüksel odluğu açıklandı.

Sahte gelin çetesinde itiraflar geldi.! Melisay’ın açıklamaları!

Yüksel’in altında ise diğer Yüksel olduğu açıklandı. Emirhan Arslan’ kendisinden mağdurlarla birliktelik istediğini açıkladı. Sadrettin’i tanıdığını açıkladı. Emrah Kızılarslan ile evlenme vaadiyle ilk kez karşılaştığını açıkladı. Emrah’ın Kars’a geldiğinde gelmediğini açıkladı. Emrah Kızılarslan Afyonkarahisar’a geldiğini bu işin içinde onunda olduğunu açıkladı. Afyon işinden sonra adli kontrol ile serbest kaldığını açıkladı. Kendisine yeni bir hayat kurduğunu açıklayan Melisay her şeyi itiraf etme kararı aldı.

Canlı yayında gözaltı!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında 12 Şubat 2021 cuma günkü bölümünde annesine kızgınlığının devam ettiğimi açıkladı. Annesi ise Melisay’ın arkasından her zaman gideceğini aktardı. Emniyet güçleri Melisay için stüdyoya geldi. İlk işlerinin Ardahan olduğunu, Meltem ile birlikte buraya gittiklerini diğer işinin ise Balıkesir olduğunu açıkladı. Funda hanım programda duygularını açıkladı. Arkasından gideceklerini ve et tırnaktan ayrılmaz dedi. Ağrı İl Emniyet Müdürlüğünden ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünden emniyet güçleri programda canlı yayında sahte gelin Melisay’ı gözaltına aldılar.

Melisay İstanbul’daki işlemlerin ardından Ağrı iline götürülecek.

Kilit isim canlı yayında

Kilit isim Serkan canlı yayına bağlandı. Emrah Kızılarslan ile Rıdvan’ın tehdidi ile gittiğini açıkladı. Serkan Yıldırım ile ilgili bazı fotoğrafların olduğunu aktardı. Şengül Demirtaş’ın bulaştırdığını sordu. Serkan Yıldırım sosyal medyadak göbek atma görüntülerini açıkladı. Orhan Bey ise dışarıda Serkan’ın anlattıklarını açıkladı.

Gözaltına alınma görüntüleri

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google