3 yıl önce
3 yıl önce

Müge Anlı’da Uğur Şimşek ve Marjan Yahyakhod Bulundu Mu?

Atv ekranlarında hafta içi yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olan iki kişi aranıyor. İranlı Marjan Ahandi bulund mu sorusu gündeme gelmişti. Anlı 16 Şubat 2021 tarihli bölümde İranlı vatandaşın bulunup bulunmadığı merak edilen konu olmuştu. Annesi Maryam Ahadi ise canlı yayında çağrıda bulundu ve program sonrasında kızın esrarengiz bir şekilde bulundu. Sevgilisi Serkan’ın yanına gittiği açıklandı. Enteresan bir hikayeye dönüşen olayın detayları canlı yayında.

Marjan Yahyaknod Bulundu mu

Şehrin göbeğinde kaybolan dört gündür ortalıklarda bulunmayan genç kadından bir haber var. Gayrimenkul danışmanının Beşiktaş Emniyet Müdürlüğünde ifade işlemleri alındı. İranlı Marjan Yahyando 3 yıldır İstanbul ilinde yaşıyor. Kaçırıldığı iddia edildi ve 3-4 gündür annesi tarafından aranıyor.

16 şubat 2021 tarihli bölüme katılan Marjan korku dolu anları anlattı. Her günkü gibi spor ve iş sonrası saat 7’de işten çıktığını anlattı. Erkek arkadaşını aradığını aktardı. Akşam üzeri erkek arkadaşına gitmek için yola çıktı 19:30 civarında indiği adresten kaçırıldığını açıkladı. Serkan ile daha önce randavulaşmışlardı. Banka Genel Müdürlüğünde normal bir şekilde 50 metre yürüdüğünü ve bir kadının kendisine sana yardım edeceğim dediğini duyduğunu anlattı.

Son Dakika; Dört gün önce İstanbul’da kaybolan İranlı Marjan’ın sakladığı sırrı ne? Anlı reklam arasında Yahyakhod ile konuştu ve kendisine ekranlarda anlatmadığı bazı açıklamalar yaptığını aktardı ve yahyakhod’dan bunu tv ekranlarından kendisinin söylemesini istedi fakat herhangi bir açıklama gelmedi.

Müge Anlı’da Uğur Şimşek Sivas ilinden Ankara’ya gideceğini söyledi. Şehirlerarası otobüs terminalinden Ankara’ya geldi. Esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Uğur’un bir daha bulunmadığı aktarıldı. Görgü şahitleri bir bir yaşananları anlattı. Taksi şoförü ve birinci derece yakınları Şimşek ile son gördüklerini anlattı.

İhbar hattı: 0535 663 5252

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google