1 sene önce
1 sene önce

İbo Show 20 Şubat Cumartesi Konukları Kimler Olacak? Fragman!

Star tv ekranlarının cumartesi akşamları vazgeçilmez programı İbo show 13 Şubat akşamı ekranlara geldi. Bu bölümde 90’lı yılların star şarkıcıları konuk olurken, programda bir birinden keyifli anlar yaşandı. İbrahim Tatlıses, 20 yıllık yayın hayatına sağlık nedeniyle uzun bir süre ara vermiş ve hasret kaldığı yerden devam etmişti. 20 Şubat ibo show konukları kimler olacak sorusu da merak konusu olmaya başladı!

İbo Show reyting sonuçlarında kaçıncı oldu?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlarda vaktini televizyon karşısında geçirmek isteyenler için cumartesi akşamları izleyebileceği bir çok realite show, bilgi yarışması , tv dizileri bulunuyor. Reyting sıralamasında Ab ve Total sonuçları bu anlamda önem kazanmaktadır. Show tv ekranalarında Kuzey Yıldızı, Atv ekranlarında ise Kim Milyoner Olmak ister yarışması arsındaki sıralamaya, Star Tv ise ibo show ile katılarak kıyasıya bir rekabet gerçekleşiyor. İşte geçen haftaki reyting sonuçlar;

  1. GÖNÜL DAĞI,
  2. KUZEY YILDIZI,
  3. SHOV ANA HABER,
  4. SURVİVOR,
  5. GÜLBİN TOSUN,
  6. GÖNÜL DAĞI,
  7. İBO SHOW,
  8. KUZEY YILDIZI İLK AŞK ve
  9. SEN ÇAL KAPIMI oldu.

13 Şubat 2021 Cumartesi İbo Show konukları kimler olacak? Tanıtım!

Bu haftaki tanıtım bölümünde Eda Özülkü, Ferda Anıl Yarkın, Metin Özülkü, Şarkıcı Ege, Burak Kut, Ümit Sayın katıldı. 6 şubat tarihindeki konuklarda ise Ahmet Selçuk İlhan, Gülden Karaböcek katıldı. 20 subat İbo show fragmanı henüz daha açıklanmadı. 14. bölümüm ayıntılarını Annelik Blog sayfası olarak bu gelişmeyi an bean takip etmekteyiz. 20/02/2021 tarihli tanıtım açıklandığında bu sayfada video olarak açıklayacağız.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google