3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Yusuf Çevik ile Seva Nur ile Yüzleşti!

Sahte gelin operasyonunda sona gelindi. Yusuf ile Seva Nur yüzleşti. 16 Şubat tarihli show tv canlı yayında yeni gelişmeler. Ağrı ilinde ceza evinde tutuklandığı haberi son dakika olarak açıklandı. Ağrı Doğubeyazıt ilçesinde hareketli dakikalar yaşandı. Sahte gelinler çete üyeleri ceza evinde tutuklandığı açıklandı.

Sahte gelin olayında yeni gelişmeler;

Melisay Tosun ceza evine gitmeden önce son açıklaması ne oldu? Emrah Kızılaslan, Rıdvan Kızılaslan ve bir çok kişinin tutuklandığı açıklandı. 12 şubat tarihinde Melisay bir açıklama yaptı. Shov tv muhabiri Gizem canlı yayındaki son gelişmeleri aktardı. Şengül’ün gözaltı sürecini de aktardı. Show Tv’nin son bölümünde Serkan’ın açıklaması yaptı. Emirhan, Serkan ve diğer isimlerden bir bir açıklama gelirken show tv sahte gelin olayındaki gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Büyük Yüzleşme;

Yusuf Çelik Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılmış ve eşinin sahte gelin olduğunu iddia etmişti. Programa canlı yayında büyük yüzleşme gerçekleşti. Eşinin iddiası da ortalığı karıştırdı. Yusuf’un eşi Seva Nur Çelik hakkındaki iddiaları neler? üç yıllık evli olan Seval ile Yusuf aylar sonra eşi Yusuf ile yüzleşti. Evlilik ile bir çok kişiyi dolandırıldığı iddia edildi. Eşinin 4 aydır kayıp olduğu ifade eden Yusuf’un sorularına cevap geldi. Yusuf Çelik Kimdir? Seva Nur Çelik kimdir?  Diğer haberlerimizde aktarmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google