3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla Vageçme’de İkinci Sahte Gelin Olayı! 15 Şubat!

Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı 15 şubat canlı izleyici ile buluştu. 38 gündür açığa çıkması beklenen sahte elin olayı tüm detayları ile konuşuldu. Programda yeni olaylarda masaya yatırılmaya devam ediyor. Bu haftaki bölümde yaşanan son gelişmeler neler?

Ebubekir ve annesi programa katılarak bir anda ortadan kaybolan eşini arayan Ebubekir çağrı yaptı. Bir an önce evine dönmesini isteyen Ebubekir’ın açıklamasından sonra Babası katılarak kısının eşini suçladı.

129. bölümünde de sahte gelin olayı mı var dedirttiren iki farklı konu bulunuyor. Annelik Blog olarak son bölümü izlemek isteyenler için aşağıdaki show tv canlı izleme linkinden ve program ekibi tarafından youtube kanalına yüklenen videodan son yaşananları izleyebilirsiniz.

Global Medya tarafından yapılan gündüz kuşağı programı reyting sıralarında istenilen sonucu elde edemedi. Buna rağmen uzun süredir devam eden canlı yayınları devam etmektedir. Şengül Değirmenci ile Ebubekir Değirmenci, 16 Şubat tarihteki bölümde yeniden ekranlara gelecek.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google