3 sene önce
3 sene önce

Baraj 23 Şubat 28. Bölüm Fragmanı Tarık ve Zahra Tutuklanacak mı?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi baraj’da 16 Şubat 2021 salı günü 27. bölümü yayımlandı. Son bölümde yaşlanan gelişmeler dizinin kaderini belirleyecek. Baraj’da intikam sırası Bahar’da bu haftaki bölümlerde bahar Nazım’ı Nehir’den soğutmak için elinden geleni yaptı. Bunun içinde Tarık ile bir anlaşma yaptı.

Hakan’ın ölmesinin ardından Nehir’e kalan miras ve onca serveti üzerine kalması ile intikam sırası Nehir’e gelmişti. Nehir önce Nazımdan ve Bahardan olmak üzere tek tek planlarını ortaya koydu. Bahar ise Nazım’ın ona yaklaşmasından dolayı rahatsızlığı vardı. Bunun için uzun bir zamandır sinsi planlar yaparak önce sözleşme metnini değiştir. Son olarak Tarık ile bir anlaşma yaparak bu bölümde Nehir’in Nazım^dan soğumasını sağladı.

Meryem’i öldüren Zahra tutuklanacak mı?

Nehir, Bahar’a saldırdı. Nehir iş toplantısına giderken Bahar nar suyunun içine ilaç kattı. Tarık otel odasındaki planını devreye soktu. Nehir’e daha sonra hastaneye götürerek onun kan testi aldı. Tarık Bahar’ın sinsi oyunlarında istemeden de olsa Mert’in elinde alınmasına neden oldu. Bu kez Bahar Tarık ile Zahra’nın cinayet olayından haberi olduğu kozunu oynamakta. Yeni bölümde Zahra tutuklanarak diziye veda edebilir.

Baraj 23 Şubat fragmanı yayımlandı mı?

28. bölüm fragmanları yayımlanmadı. Cumartesi ve pazartesi günleri olmak üzere 2 farklı fragman yayımlanması beklenmektedir. Baraj reyting sonuçlarında kaçıncı olacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Annelik Blog olarak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google