3 yıl önce
3 yıl önce

Baraj 2 Şubat Fragmanı Yayımlandı! Nazım ile Nehir Evlenecekmi?

Fox Tv ekranlarında yayımlanan dizisi Baraj 2 Şubat 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak. Bu bölümde yaşanacak gelişmelerde ana konu Nehir ve Nazım ile ilgili olacak. Çünkü 26 Ocak 2021 tarihinde ekranlara gelen baraj son bölümünde Mert’in babası kim sorusunu merak eden Bahar bir test yaptırmıştı.

Nehir ise Bahar’dan önce Mert’in babası sensin diyerek olaylar iyiden iyiye karışmasına neden olmuştu. Tarık ile nikah günü alındı. Evlenme numarasını kıskanmak için yapan Nehir bu kez Mert’in babası sensin diyerek kendi kafasındaki karışıklığı da ortaya koydu. Peki 2 Şubat salı baraj yeni bölümünde yıllar sonra gelen itiraf sonrası neler yaşanacağı merak konusu oldu. Baraj 25. bölüm fragmanı izleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

24. Bölümde neler yaşandı. Mert’in sözleri Nehir’i perişan etti. Nehir ise Nazım’a keşke daha önce Tarık’ı seçseydim diyerek kıskançlığı pekiştirdi. Bahar ise Nehir’e karşı bir kıskançlık söz konusu oldu. Zahra tek kişilik evlilik planları yapıyor. 500 bin tl’sini de borç olarak verdi. Yeni bölümde Zahra Tarık’ın evliliğini öğrenirse elindeki tüm videoları emniyete verebilir.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google