8 ay önce
8 ay önce

Baraj 16 Şubat 27. Bölümde Bahar İntikam Peşinde! Tarık ve Nehir Sahnesi!

Fox Tv ekranlarında her salı günü izleyici ile buluşan Baraj 27. bölümü fragmanı yayımlandı. Baraj dizisinde olay karma karışık oldu. Geçtiğimiz haftalardaki bölümlerde Tarık Nazım’a attığı suçlamadan sonra Nazım cezaevenden çıktı ve tek tek hesaplaşmaya başladı. Kendisini bir an bile yanından ayrılmayan Bahar ile evlendi.

Fox Baraj 23 Şubat Salı fragmanı yayımlandı!

Bahar Nehir’e karşı olan intikam hırsına yeni düşerek yeni bir plan daha yapmaktadır. Tarık’ın yanına giderek onunla birlikte bir plan yaparlar. 16 Şubat salı 27. bölümü fragmanında da Bahar’ın planları tek tek devreye girdiğini göstermektedir. Çünkü fragmanda Tarık otel odasında iken Nazım tarafından basılmaktadır.

Tarın ile Nehir’in sahnesi olay olacak!

Mert’i Nehir’in elinden almak isteyen Bahar ile Nazım’ın planı bu kez Nehir tarafından öğrenilmektedir. 9 Şubat tarihindeki bölüm izleyiciler tarafından tam not almayı başardı. Reyting sonuçlarına da bu yansıdı.

Baraj reyting sonuçlarında rekor kırdı.

Geçtiğimiz hafta ilk sırada masumlar apartmanı Türkiye Ziraat kupası karşılaşması, Esra Erolda programı, hava durumu ilk sıralarda yer aldı.Baraj 5. sırada bulunurken,Müge anlı ile tatlı sert atv programı ise 7. sırada bulunuyor.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google