8 ay önce
8 ay önce

Atv Esra Erolda Konuklarını Nasıl Seçiyor? 16 Şubat İzle!

Atv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Esra Erolda bu hafta da dopdolu içeriği izleyenlerde güzel vakitler geçirmesini sağladı. 15 Şubat pazartesi günü ekranlara gelen bölümde bir çok kişinin merak ettiği isimleri Annelik Blog okuyucularına aktarmak istiyoruz.

Esra Erol’da 16 Şubat

Büyük yüzleşme anında ekranlara yansıyan isimlerden Esra Erolda bahar kimdir ve yüzleşmede bulunan Esra erolda İslam mücahit kimdir sosunun cevaplarını aktarıyoruz. İddiaya göre hamiye olduğunu öğrenmesinin ardından iki yıl boyunca nişanlı kalan Mücahit özgen’in Bahar’ı terk edip etmediği merak edilmekteydi.

Son bölümde neler yaşandı!

Mehmet Gün ile Oya arasındaki gelişmede ise; Kocam Mehmet Oya’yı kuma olarak kabul etmemi istedi dedi.

Suna Demir canlı yayında aranıyor. Kayıp Suna canlı yayına bağlandı. Bereket teyze 23 Ocak tarihinden veridir aradığı kızını Sunayı Esra Erol’da buldu.

Ömer Serap’ın karnındaki bebeğin babası ben değişim diyerek şok bir açıklama yaptı.

Mücahit şok bir açıklama yaparak çocuğu kabul edeceğini fakat bahar ile evlenmeyeceğini aktardı. Nişanlım beni ortada bıraktı diyerek canlı yayına çıkmıştı.

15 şubat günü ekranlara gelen bölümde Ömer ile Rabia Şener arasındaki sorunlar gündeme geldi. Havva kaya telefonda bağlanarak Damatı ile kızı arasındaki sorunların büyük olduğunu ve bu sorunların çözüme kavuşmasının zor olduğunu aktardı. Havva kaya, Zahide Sarıçiçek, Azime Kaya telefonla canlı yayına katıldı ve bazı açıklamalar yaptı. Afyonkarahisar’dan gelen Ömer Rabia büyük yüzleşme gerçekleşti. 16 Şubat salı günü yeni bölümde yaşanan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Esra Erolda’ya başvuru nasıl yapılır?

Esra Erolda pogramına katılanların nasıl seçildiğine dair yapılan açıklamaya göre; Erol bir çok kişinin programa katılmak için başvuru yaptığını aktardı. Eğer konun içerisinde çocuk var ise o önceliğimiz oluyor dedi. Gerçekten bir deri olanı seçiyoruz.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google