3 yıl önce
3 yıl önce

14 Şubat Tatlı Bela 20. Bölümü İzle! Kanal 7 Shlok ile Ashta’yı Bekleyen Sürpriz!

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizisinde 13 Şubat ile 14 Şubat 2021 pazar günkü bölümlerinde yaşananları Annelik Blog okuyucularına aktarıyoruz. Dizide Shlok ile Ashta’yı bir birine bağlayan yeni bir sürpriz mi yaşanacak! Kanal 7 Tatlı Bela 20. bölümünde ekranlara gelecek.

Tatlı bela 20. bölümü izle!

Bilindiği gibi toplumsal statüleri tamamen farklı olan ve hayat görüşlerindeki ayrım nedeniyle aşk ile nefret mücadelesi devam etmektedir. Kitaplar eskidikçe sayfaları sararmaya başlar cümlesini bir anda gerilimi arttırmıştır. Shlok ise babasının itikamını almak için yaptığı evlilikte nefreti artmaktadır. Ona göre paranın gücü her şeyden daha üstündür. Bu güce inanarak her şeyi planlamaktadır.

2013 yılı yapımı olan Tatlı Bela Kanal 7 televizyonunda 21:15’te izleyici ile buluşacak. Dizinin orjinal adı Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir’dir Yapımını Hot Star India üstlenmektedir. Yönetmenliğini ise Waseem Sabir ile Yusuf Ansari üstlenmektedir.

Kanal 7 canlı izle!

Televizyon üzerinden diziyi izleyemeyenler internetten Kanal 7 resmi intenet sitesini açarak izleyebilirler. Kanal7.com./canli-izle linkini yeni tarayıcıdan açmak yeterli olacaktır.

Son bölümde balayı için yolculuk biletlerinin alınmayışı olmuştu.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google