3 sene önce
3 sene önce

12 Şubat Didem Arslan Yılmaz Canlı Yayında Melisay Tosun Gözaltına Alındı!

Show tv ekranlarında yayımlanan canlı yayında Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme sahte gelin olayında 38. gününe geldi. çok sayıda sahte gelin ve evlilik çetesi üyesi gözaltına alındı. 12 Şubat 2021 cuma günkü canlı yayında yaşanan gelişmelerde tüm Türkiye ekranlara kilitlendi.

Rıdvan Kızılaslan, Emrah Kızılaslan gözaltına aldığını açıklandı. Melisay’ın annesi Didem Hanım programa bağlandı. Melisay’ın programa bağlanmasının üzerinden bir ay süredir bir çok isim üzerinde konuşuldu. 9 milyon Tl civarında dolandırılma olayı açığa çıkartıldı. Kızım sahte gelin diyerek bağlanan Didem Hanım kızının fitilini ateşlemesinin ardından yayınlarda çok sayıda mağdur bağlantı kurdu.

Show Tv canlı yayında şok gelişmeler;

Melisay konuşmasının ardından emniyet güçleri Türkiye’nin dört bir yanında göz altına alınmalar yaşandı.Çete lideri kim sorusu programda sürekli sorulan sorular aslında yer aldı. Melisay’ın nişan görüntülerine ne dedi. Birgül şok suçlamalar karşısındaki açıklamaları neler oldu. Evlilik programlarının birinde görüntüleri çıktı.

2017 yılında bir evlilik programına canlı yayınlanan bölümünde sahte gelinler bağlandığı ve damat adaylarını dolandırdıkları ortaya çıktı. Bir çok kişi evlilik programlarına katıldığı ortaya çıktı.

Muskalı sahte gelin mağdurlar ile yüzleşti. Kırkkaleli aileyi 100 bin Tl dolandırıldığı iddia edildi. Aygül programa katıldı. Büyük yüzleşmede yaşananlar tüm detayları ile masaya yatırıldı.

128. bölümde yaşananlar!

12 Şubat Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Sahte Gelin Melisay Tosun Gözaltına mı alındı?

Show tv canlı yayında kj’den yapılan açıklamada Emniyet güçlerinin Melisay için stüdyoya geldiği açıklandı. Ardından Melisay çılgına döndü annesine ve teyzesine kızgınlığını ifade eden Melisay beni de alın diyerek feryat etti. Sıra bende mi sorusunu sorarak annesine tüm hepsi senin yüzünden diyerek şok suçlamayı yöneltti.

Show tv canlı yayını izlemek için showtv.com.tr/canli-yayin adresini yeni tarayıcıdan açmak gerekmektedir.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google