3 sene önce
3 sene önce

TV8 Survivor 12 Ocak Kim Elendi? SMS Sonuçları! Sena Kimdir?

TV8 Survivor 2021 13 Ocak 2021 kim elendi? SMS sonuçları;

 Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 tüm heyecanı ile ekranlarda yerini almıştır. Bu kapsamda Acun Ilıcalı’nın iki takım halinde yarışan yarışmacıları gönüllüler ve ünlüler şeklinde olmaktadır. Ocak ayının ilk günlerinde itibaren TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor’da ilk eleme heyecanı yaşandı.

Ilıcalı ilk programda balina şekline benzeyen Deniz aracıyla gövde gösterisi yaparken ünlüler takımında ve gönüllüler takımındaki yarışmacıların var kendilerini göstermeye başladı. Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılardan kadın yarışmacılardan bir kişi karşı takıma geçti.

Survivor 4. bölümünde ilk haftanın eleme adayları Dora ve Sena olmuştu. SMS sonuçlarında ise Poyraz 3. eleme adayı olarak  söylediği ismin Reşat olduğunu açıklamıştı. 12 Ocak Survivor sms sonuçlarında ama sırada Poyraz ikinci sırada Reşat 3. Sırada ise Ayşe bulunuyor. Survivor 1 hafta SMS sonuçlarında Emin Hanzade Yunus Emre Dora Aleyna Sena ve Sancakay ilk 11’de yer aldı.

Survivor elenen kişinin adı Sena olarak açıklandı. Sena toplam sms’in %30’u olurken ilk eleme potasındaki ismi oldu. Geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımında oyunlarının sonucunda eleme adayı olarak açıklanmıştı. SMS sonucunda Poyraz bir olmuş ve seçtiği kişinin ismi ise Reşat olmuştu. Reşat’ı vermesinin sebebi eleneceğini düşünmediğini söylemişti. 12 Ocak 2021 tarihinde TV8 de ekranına gelen bölümde sena hayallerine veda etti.

Survivor Sena kimdir? Sena Özdemir, İzmir 2001 doğumludur. Eğitimini Atatürk Spor Lisesi’nde tamamlamış ve 10 yaşından beri de sporla ilgilendiği atletizm çeşitli dallarında Türkiye dereceleri bulunmuş olan bir genç sporcudur.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google