3 yıl önce
3 yıl önce

İbo Show 13 Şubat Cumartesi Konukları Kimler Olacak? Tanıtım!

Star Tv ekranlarında her hafta cumartesi günleri yayımlanan İbo show konukları merak edilen konular arasında yer almaktadır. Usta müzisyen ve sanatçı İbrahim Tatlıses uzun yıllar hazırlayıp sunduğu programı sağlık nedeniyle ara vermiş ve tekrar izleyici ile buluşmuştu. 6 Şubat 2021 tarihindeki bölüm ekranlara gelerek izleyiciden tam not almayı başardı. İbo show reyting sonuçları ne olacağı da merak konusu oldu. Çünkü rakipleri arasında Tv8 ekranlarında yayımlanan Survivor 2021 yarışması bulunuyor.

İbo Show reyting sonuçları;

Pandemi nedeniyle televizyon izleme oranları artış gösterdi. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi ve pazar günleri de en çok izlenen programlardan bir tanesi İbo show oldu. Ayrıca Fenerbahçe ile Galatasaray derbisi’de bu akşam ekranlara gelirken, televizyon dizileri bu zorlu yarışta üst sıralarda yer almayı başarıyor.

1 GÖNÜL DAĞI

2 KUZEY YILDIZI İLK AŞK

3 GÜLBİN TOSUN

4 İBO SHOW

5 SHOW ANA HABER

6 SURVİVOR

7 GÖNÜL DAĞI

8 KUZEY YILDIZI İLK AŞK

9 SEN ÇAL KAPIMI

İbo Show 13 Şubat konukları kimler olacak?

6 Şubat tarihinde bu haftaki konuklar Ahmet Selçuk İlkan, Kamuran Akkor, Gülden Karaböcek, Ayşe Mine ve Faruk Tınaz oldu. Poll Proction ile Global medya tarafından yapımı gerçekleştirildi. 13 Şubat ibo show fragmanı henüz yayımlanmadı. Buna göre yayımlanır yayımlanmaz okuyucularınızın bilgisine sunacağız.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google