3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 1 Şubat Sahte Gelinde Mağdur Arttı!

Show tv ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmazla 1 Şubat izle bölümünde neler yaşandı. Bilindiği gibi Türkiye genelinde çok fazla sayıda kişinin mağdur edildiği sahte gelin olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Sahte gelin mağdurları şikayetçi oldular. Bu kez Ankaralı takın programa katıldı ve bana sahte gelin olurmusun diye sordular dedi. Şengün Hanım’ın mağduru ise ben 50 Bin lira dolandırıldım dedi ve mağdurlar tek tek bağlanmaya devam ettiler.

Didem Arslan yılmaz “Melisay Emrah’ı koruyormusun?”

Melisay çektiği videolarda kime ne mesajı gönderdiği merak konusu olmuştu. Bu arada canlı yayına bağlanan Emrah’ı Meslisay koruyor mu sorusunu soran Didem Arslan Yılmaz’ın pek çok sorusu cevapsız bırakıldı.

119. bölüm 1 Şubat 2020 pazartesi günü izleyici ile buluşurken, yarın yani salı günkü bölümde neler yaşandığı merak edilmeye başlandı.

Önceki hafta Melisay stüdyoyu terketmişti. Adeta çılgına dönen sahte gelin Melisay programa katılmaya devam ediyor. Yeni görüntüleri üzerindeki konuşmalarda bu hafta konuşulacağa benziyor. Gül dövmeli kadın olayı, bu hafta gündemde yerini alacak yeni açıklamaları Annelik Blog sayfası olarak aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google