9 ay önce
9 ay önce

Blackping Rose Anlamı! Trend Videosu Comıng Soon Teaser

Blackping’in Rose projesi 2021 yılında ilk ayında dinleyici ile buluşuyor. Solo projesinde YouTube kanalında 31 Ocak 2021 tarihinde canlı yayın konseri sunulacak.

Rose Kimdir?

Park Chae-young bilinen adı ise Rose şarkıcı, dansçı ve aynı zamanda model olarak Güney Kore Blackping grubunun ana vokalidir. Henüz 23 yaşında olan Rose’nin kardeşinin adı Alice Park’tır. Daha öne çıkarttığı şarkılardan bazıları How you like that, Ddu-du ddu-du ve Kill This Love son 3 yıl içerisinde dinleyici ile buluştu.

Yeni Şarkısının sözleri nedir?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de Rose’nin 31 Ocak tarihinde canlı yayımlanacak olan parçasının sözleri oldu. Kısa bir sürede Youtube’de trend listesine girmeyi başaran şarkıcının tüm Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

Park Chae-young kız grubunun ana vokali olarak yeni müziği hakkında detaylar gelmeye başladıkça annelikblog olarak okuyucularımızın dikkatine sunacağız.

Neden Blackping ismini kullanıyorlar? Anlanı nedir? Grubun bu ismini kullanmalarının nedeni kadınlık algısı oluşan pembe renk ile siyahın birleşimini ifade ettiği için bu ismi seçtikleri ifade ediliyor.

AnnelikBlog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google