3 yıl önce
3 yıl önce

29 Ocak Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme İzle! Sahte Gelin Gelişmesi!

Show tv ekranlarında hafta içi her gün yayımlanan gündüz kuşağı programı Didem Yılmaz ile Vazgeçme programında farklı farklı dosyalar ele alınıyor. Bilindiği gibi Haber Türk Televizyonlarında akşamları izleyici ile Buluşan Yılmaz, Show Tv’de program yapmaya başladı. Türkiye genelinde pek çok yerden gelen konuklar ile çözülmesi gereken ve Türkiye’nin sosyolojik gerçeğinde var olan sorunları ele alıyor.

Didem Arslan Yılmaz 29 ocak sahte gelin olayı yaşananlar!

Bu hafta Türkiye’nin gündemine düşen sahte gelin tartışması devam edecek. geçtiğimiz günlerde çok önemli gelişmeler olmuştu. Türkiye genelinde pek çok ilde mağdurların olduğu ifade edildi. Bazı savcılıklar tarafından da tutuklama kararları verildi. 15:15’te izleyici ile buluşan bölümde ise 29 Ocak cuma 118. yeni bölümündeki gelişmeler tüm okuyucularımız tarafından merak edilmekte.

Yeni görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Serkan Stüdyoyu terk etti.

Murat Bey ile eşi karşı karşıya geldi. Murat Bey eşim sahte gelin demişti.

Ayrıca bir çok isimden sahte gelin olayı ile ilgili gelişmeler ortaya çıktı.

Nehir Naz savcılık kararı ile tutuklandığı açıklandı.

Melisay’ı sahte gelin olmaya kim zorladı konusu ele alındı.

Serkan Tokat ilinde bir damat adayından 30 bin tl dolandırma olayı gerçek mi

Melisay’ın annesine gönderdiği görüntüler canlı yayında ele alındı.

Melisay Programı terketti.

Canlı yayını nasıl izleyebilirim?

Show tv canlı izlemek isteyenler için bazı detayları aktarmak istiyoruz. showtv.com.tr resmi internet sitesi üzerinden televizyon yayını ile aynı anda programı canlı olarak izleyebilirsiniz.

4 milyon 554 bin tl ile Türkiye’nin yarsına yakın yerde dolandırıcılık olayının yapıldığı açıklanmıştı. Dide Yılmaz Arslan yeni bir açıklama yaptı ve bu rakamın daha da artma ihtimalinin olduğunu, Türkiye’nin pek çok yerinde bu konuda yeni gelişmeler yaşandığı aktarıldı.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google