3 sene önce
3 sene önce

Şeyma Subaşı Mısırlı Sevgilisiyle Ne Zaman Evlenecek? İşte Açıklama!

Haber Global Tv ekranlarında yayımlanan Buket Aydınla Koltuk programında bu haftaki konuk Şeyma Subaşı oldu. Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Subaşı’nın Melisa isminde bir kızları var ve İtalyan sevili ile yaşamaya başlamamış bu birlikteliği bir süre önce sona ermişti. Bu kez Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile sevgili olmuşlardı. Şeyma Subaşı ne zaman evlenecek soruna cevap geldi.

Şeyma ile Mohammed Ne Zaman Evleneceği belli oldu!

Yapılan açıklamada evlilik planlarının yapılması için konuştuklarını fakat herhangi bir evlilik teklifinin yapılmadığını, kız isteme olaylarınında gerçekleşmediği açıklandı. 2021 yılı bitmeden belki evlenebiliriz açıklamasını yaptı. İstanbul’a geldiklerinde tanışma olduğunu ve anne babasıyla birlikte çok samimi bir ortam gerçekleştiğini ifade etti. Acun Ilıcalı ile olan evliliği 18 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilmişti.

Şeyma Subaşı Tişörtü Olay oldu! İşte Tshirt’teki yazının anlamı;

Şeyma’nın giymiş olduğu sweatshirt’te “Yes! I’m a Spoiled Girlfriend. But Not Yours. I Am The Property of a freaking. Awesome Boyfriend. He’s a bit crazy  perfect mixture of. sweetheart and warrior. ı love him.” yazıyor. Bunun anlamı ise sevgilimin malıyım demek olduğu ifade edildi.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google