2 sene önce
2 sene önce

Hadise Hay Hay Şarkı Sözleri Kaan Yıldırıma Mesaj mı? Evelyn Francis Mchale Hikayesi Nedir?

Ünlü pop şarkıcısı Hadise hay hay şarkı sözleri olay oldu. Netd müzik etiketi ile dinleyicinin karşısına çıkan Hadise Açıkgöz’ün uzun süredir aşk yaşadığı isim Kaan Yıldırım’a mesaj gönderdiği anlamı çıkartılırsa da gerçek o şekilde olmadığı ortaya çıktı. Hadide hay hay şarkı klibi ve son dakika açıklamasının detayları şu şekilde;

Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?

Hayhay klibinin şarkı sözlerine yönelik olarak yapılan açıklamada. klipte hayatını savaşmakla mücadele geçiren bir kadının hikayesi ele alındığı ifade edildi. Ayrıca ayağa kalkan ve sadece kendine yenilen kadınların hikayesi olarak anlattı. Yorumlarında 1947 yılında hayatına son veren bir isimden bahsederek Evelyn Francis Mchale hikayesi nedir ve Evelyn Francis neden intihar etti, Hadise’nin en güzel intihar olarak isimlendirmenin nedeni ne olduğu merak konusu oldu.

Evelyn Francis Mchale neden intihar etti? Olayı nedir?

Evelyn Francis Mchale kimdir? Henüz 23 yaşında olan Mchale muhasebeci olarak Amerikalı bir ailenin evladıdır. Empira State binasından 83. katından intihar ederek hayatına son verdiği ve bu esrarengiz intihar olayında Evelyn bir arabanın üzerine düşmesi sonrası hayatını kaybettiği ifade edildi ve bu olayda cesedinin parçalanmadığı kan akmadığı için bu şekilde bir önemli olduğu ifade edildi.

Hadise klibinde bu olayı da yaşattı. Bir arabanın üzerinde  yatarak poz veren Hadise hay hay kabininin devamında arabanın üzerinden ayağa kalkarak yolda koşarak ilerlemeye devam etmektedir. Klibin yönetmenliğini Şenol Korkmaz yaptı. Görüntü yönetmeni Veli Kuzlu, Yapımcı ise Erdi Sevinç olarak açıklandı. Hay hay şarkı sözleri Ersay Üner’e aittir.

Hadise Hay Hay şarkı sözleri;

Yok böyle bir acı varsa verin ilacı susayım
İçine içime dökülen gözyaşımı kurutayım
Çok canım acısa da giriliyor yeni yola hazırım
Geliyor gelmekte olan sanırım sona yakınım

Hay hay hadi ayıralım yolları bay bay
Nasıl unuturuz o günleri say say
Şimdi tamam ama sonrasında hep vay, ki ne vay!

İkimizde bir aşkla tutuştuk
O zamanlar özeldi
Ne değişti de her şeyi sustuk
Konuşulsa yeterdi
Bu hikayeyi en başa sarsak
Sonumuz değişir mi?
İyi geldi mi bize bunu yapmak
Nasıl böyle güzel mi?

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google